1boom
Unibet

Pojďte pomoct našim permoníkům při odhalování pokladu. Jeskynní komplex nabízí pestrou škálu dobrodružství. Zdejší horníci čekají pouze na tvůj příchod a ihned se dají do práce. Využij této příležitosti a spusť se do neprobádaných hlubin.

Výherní automat Boom Brothers Výherní automat Boom Brothers

Již úvodní animace vám naznačí, že půjde o pořádnou dávku dobrodružství a zábavy. Hornická výprava vás zavede do světa permoníků, kteří se vám pokusí pomoct k nalezené obrovského pokladu. Potměšile linoucí se hudbička s doprovodnými zvuky podzemní říše umocní celou atmosféru a vy vytušíte, že jste na správné cestě za vytouženým pokladem. Překrásná grafika dodává tomuto hracímu video automatu zvláštní kouzlo a přímo vybízí k vyzkoušení. Oddejte se výzvě a pokuste se vydat na odvážnou cestu do neprobádaných končin. Podaří se vám objevit skryté bohatství? Již za 0,01€ si můžete zkusit jak chutná těžký život zdejších permoníků. Pěti válcový automat společně s třemi liniemi nabízí možnost aplikování až 20 řad. Hra obsahuje symboly Free Spins, zajímavou bonusovou hru s doplňující funkcí Railtrack. Navíc se zde objevuje jedinečná druhá šance na výhru, která může padnout úplně kdykoliv. V tomto hracím video automatu nikdy nevíte, co se stane a to dělá Boom Brothers velice žádanou zastávkou pro mnoho hráčů z celého světa. Straňte si i vy jedním z takových, pokud se tedy nebojíte. Symboly Wild nahrazují veškeré symboly kromě známé značky Free Spin a symbolů bonusových her. Pokud nastane hromadná výhra při jednom z otočení, tak se jednotlivé kombinace sčítají. Výhry se počítají pouze zleva doprava.

Free Spins
3+ více symbolů Free Spins spouští tradiční funkci s roztočením zdarma v hodnotě, které jste hráli poslední kolo. Každý symbol Free Spins skrývá jedno z čísel, které se vždy vyobrazí. Součet těchto čísel udává počet vyhraných otoček zdarma. V režimu Free Spins všechny výhry podléhají trojnásobku vyjma Bonusových symbolů a funkce Railtrack. Jakmile se vám podaří v této funkci chytit další symbol Free Spins, získáte vždy po jednom roztočení navíc.

Funkce Railtrack
Jakmile se na válcích objeví 3 symboly Railtrack v aktivní sázkové řadě na válcích od jedné do tří, tak se můžete těšit na speciální funkci Railtrack. V místech symbolů se objeví koleje a poslední čtvrtý a pátý válec se opětovně roztočí. Vaší úlohou je koleje dostavit tak, aby se permoníci dostali k  bonusové hře. V případě úspěchu vyhráváte danou sázku 4x a vstupujete do atraktivní bonusové hry. V případě, že vám schází jeden kus koleje k cílovému bodu, vyhráváte svou sázku 3x a celá funkce bohužel končí. Pokud vám chybí oba dva kusy kolejí, tak svou výhru dostanete 2x a hra stejně jako v předchozím případě končí.

Bonusová hra
Ve hře budou tři trpaslíci se svými důlními vozíky. Každý se snaží jako první rozbít kamennou tvář. Vítěz získá ohromné bohatství v podobě drahých kamenů, zlatých mincí a mincí bonusových. Pod přichystanými kolejemi se objeví tři vozíky. Jeden z nich si podle svého uvážení vyberte.  Jestliže budete mít štěstí, naleznete v něm bohatství a možnost postoupení o další kroky vpřed, maximálně však o tři. Ke kamenné tváři je to vzdáleno 5 kroků. Dostaňte se až tam a sláva vás nemine.
Rozšířené možnosti nastavení
Stejně i u Boom Brothers se dají eventuální nesrovnalosti doladit pomocí nastavení skrytým pod ikonkou klíče. Upravte si kvalitu grafiky, hlasitost efektů, nebo doplňující zvuk prostředí podzemního komplexu. V každém případě přejeme hodně štěstí a zábavy při hledání pokladu.

 
 

 
 

↑ na začátek