wildwiches2
Unibet

Pokud máte dost odvahy na prozkoumání tajuplných močálů, kde se usídlili divoké čarodějnice, tak udělejte ten pomyslný krok so pohádkové země a pokuste se světu dokázat, že nejste žádná padavka. Cesta to bude strastiplná, ale o to více zábavná.

Herní automat zdarma Wild Wiches Herní automat zdarma Wild Wiches

Vítejte v tajuplném světě, kde nic není tak, jak se možná zdá. Pohádkové ztvárnění tohoto hracího video automatu je na vysoké úrovni a dopřává všem hráčům nezapomenutelné zážitky. Wild Witches se opírá o ponurou atmosféru doplněnou senzačním hudebním doprovodem. Houkání sov a zvuky z temně hlubokého lesa nahání husí kůži. Pokud máte dostatek odvahy na probádání fantastického světa s kapkou hororového nádechu, tak pootevřete dveře o něco víc a vstupte. Avšak dejte si velký pozor na všechny věci, které se za nimi budou odehrávat. Vše je pouze na vlastní nebezpečí. Hrací video automat Wild Witches se řadí mezi velmi vyhledávané hazardní hry, přesvědčte se i vy proč tomu tak je a okuste senzační dobrodružství už za 0,01€. Příjemné mrazení po zádech vás bude doprovázet po celou dobu hraní, nenechte se zviklat a pevně kráčejte za svým cílem.
Jde o tradiční pěti válcový automat, který je doplněn o tři linie. K dispozici je senzačních 20 sázkových řad, jimiž se dá přesně nastavit úspěšnost každého otočení. Sázka se dá zvedat jak 4 úrovněmi, tak i hodnotou mincí. Nalezneme zde velmi oblíbené zástupné symboly Wild, které na sebe vzali podobu otevřené kouzelnické knihy s lebkou, nebo Scatter s vyobrazením plného kotle s jakýmsi lektvarem. Všechny kombinace výher se započítávají zleva doprava a hromadné chycení většího množství výher na několika sázkových řadách se samozřejmě se sčítá. Symboly Wild nahrazují všechny symboly kromě Scatteru. Také je zde speciální Witchy Wild, který se objevuje pouze na 3. Válci a všechny výhry násobí 4x, oproti klasickému, který jen 2x.

Free Spins
Jakmile se vám podaří zachytit tři a více symbolů Scatter, tak získáte tradiční funkci Free Spins, kde je několik otočení válců zcela zdarma a to ve výši sázky z posledního hraného kola. Všechny výhry ve Free Spins se ztrojnásobují a počet jednotlivých otoček se dá navýšit přímo ve hře chycením dalších symbolů Scatteru.

Rozšířené možnosti nastavení
Nastavení se dá před začátkem, ale i během hry individuálně poupravit vašim specifickým potřebám. Postačí svou pozornost přemístit dna dolní lištu, kde je skryto Menu. Klikněte na ikonku znázorňující klíč a využijte několika možností k vlastní úpravě. Zde se dá také zkontrolovat dosavadní historie probíhající hry. Všem hráčům na hracím video automaty Wild Witches přejeme hodně zábavy a úspěchů.

 
 

 
 

↑ na začátek