voodoovibes2
Unibet

Dávejte si raději velký pozor, kam šlapete, a o kom se bavíte. Nechtějte proti sobě poštvat Voodoo šamana, který by na vás mohl uvalit nelítostnou kletbu. Vítejte ve světě nejtemnějšího okultismu na naší planetě.

Herní automat zdarma Voodoo Vibes Herní automat zdarma Voodoo Vibes

Hrací video automat Voodoo Vibes je netradiční záležitostí ve světě hazardních her. Prostředí je, jak můžete z názvu vytušit, zasazeno na ostrov Hai-ti, kde panuje černý kult magie zvané Voodoo. Pokud vám to strach dovolí, tak se můžete vydat po stopách nejzáhadnějšího okultismu světa. Nechte se očarovat ponurou atmosférou se skvělými doprovodnými efekty. Kuňkání žab a praskání větviček je jen malým výčtem toho, co můžete od této hry čekat. Nelítostní šamani pro vás připravili skvělou zábavu, ve které jde o velké peníze. Přijměte jejich milé přivítání do světa čar a kouzel. Nechte se stejně jako spousta ostatních hráčů zlákat líbivým grafickým zpracováním a bonusovými hry, které na jiném automatu nenaleznete. Zkuste své štěstí už za minimální sázku, jenž je stanovena na velice přijatelných 0,01€. Voodoo Vibes je pěti válcový automat s vestavenými třemi liniemi. K dispozici je celkem 25 sázkových řad doplněných o 4 herní úrovně.
To dává velký potenciál k individuálnímu nastavení finančního zatížení na jedno roztočení. Čím více vsadíte, tím větší máte možnost vyhrát. Nalezneme zde tradiční symboly, jako jsou Wild, nebo Free Spins. Navíc je zde zařazen i symbol bonusový, který nás vtáhne do speciální hry s ostrou jehlou. Kombinace v jednotlivých sázkových řadách se počítají pouze zleva doprava. Pokud se vám podaří naráz zachytit větší počet výher, tak se samozřejmě sečtou v jednu. Symbol Wild nahrazuje všechny symboly kromě Scatteru a bonusové hry. V našem případě jde o symbol s panenkou. Chřestýš znázorňuje Scatter.

Free Spins
Pokud se vám podaří sehnat 3 a více symboly chřestýše, vyhráváte roztočení zdarma. Hra se spustí za sázku, za kterou jste hráli v posledním kole. Stačí kliknout na tlačítko Start Free Spins a funkce bude automaticky spuštěna do vyčerpání tahů. Jakmile se objeví opětovně tři a více symbolů Scatteru, tak se vám přičtou další tahy k aktuálnímu stavu vašeho konta. Nutno podotknout, že veškeré výhry se v tomto režimu trojnásobí, takže jde o opravdu perfektní možnost, jak zvýšit své zisky.

Bonusová hra
Každá bonusová hra dokáže příjemně zpestřit herní prostředí. U hracího video automatu Voodoo Vibes tomu není jinak. Bonusová hra se spouští ihned, jakmile se vám podaří nasbírat tři stejné speciální symboly, poté začne skutečné Voodoo klání, které vás mile překvapí. Obrazovka se vymění za jinou, kde bude plná police panenek. Vy za pomocí ostré jehly do nich budete píchat. Vražená jehla vám napoví, jestli jste se trefili a ukáže vám získanou výhru v podobě připsaných mincí na účet. V opačném případě hra končí a navracíte se do původního režimu.

Rozšířené možnosti nastavení
Pokud nejste se standardním nastavením od výrobce spokojeni, můžete přejít do Menu, které se nachází pod ikonkou klíče v dolní liště. Po kliknutí se vám rozbalí nabídka, kde si můžete základní parametry související s hrou nastavit do individuálních potřeb. Upravte si zvuky z prostředí, efekty, grafické rozhraní anebo se podívejte na vaší historii hry, která se zde ukládá. Při hraní s video automatem Voodoo Vibes vám přejeme skvělou a ničím nerušenou zábavu.

 
 

 
 

↑ na začátek