1victorius
Unibet

Poznejte, jaké to bylo za dob velkého římského impéria a staň po boku největší armády evropské historie. Při výpravě za dobrodružstvím tě čeká úchvatná cesta plná nástrah a objemného bohatství.

Herní automat zdarma Victorius Herní automat zdarma Victorius

Máte rádi příběhy s nádechem dávné historie? Tvrdí vojáci pod vládou Caesara se zdají být neoblomní za každé situace, ani v tomto hracím video automatu s příslibem historického tažení tomu není jinak. Vyplňte si svou volnou chvíli, kterou chcete věnovat zábavě právě touto možností, a pokuste se přelstít římské válečníky jednoduchou taktikou a vítěznou strategií. Na cestě za úspěchem vám bude napomáhat tolik oblíbený symbol Wild, který nahrazuje opravdu všechny symboly. Vrhněte se do souboje s pěti válcovým hracím video automatem, který nabízí neuvěřitelných 243 sázkových řad. Za přítomnosti Wilda a Free Spins jde o jeden z nejzajímavějších automatů vůbec. Tažení vás při minimálním vkladu vyjde na příjemných 0,25€ a to i se zachováním všech sázkových řad. Výhra se započítává zleva doprava a v režimu Free Spins získáte ke každému zisku určitý násobitel celkového výdělku. Hromadné výhry při jednom otočení se samozřejmě sčítají. Vyzbrojte se notnou dávkou odvahy a připravte si své kapsy na případnou výhru, která se skrývá za každým otočením.

Free Spins
Free Spins je tradiční vsuvkou, bez které by se žádný moderní hrací video automat neobešel, Victorius vsadil na jeho oblíbenost mezi uživateli a zařadil ho do svého repertoáru. Jakmile se vám podaří získat 3+ symboly Free Spins, tak se automaticky spustí hra, kde vás otočení nic nestojí a hraje se ve výši sázky hrané v posledním kole. Free Spins se započítávají, pokud se nacházejí vedle sebe zleva doprava. Každá výhra v tomto režimu se trojnásobí, takže jde o skvělou možnost, jak zvýšit své zisky. Každé další příchozí symboly Free Spins vám připočtou další roztočení zdarma a udrží vás tak ve hře o něco déle. Free Spins se tak stává nedílnou součástí zaručeného úspěchu a v tomto video automatu nesoucí název Victorius tomu není jinak.

Rozšířené možnosti
Pokud vám standardní nastavení hracího video automatu nebude z nějakých důvodů vyhovovat, můžete přejít do menu pomocí ikonky klíče, kde si celou hru upravíte do požadovaných parametrů. Je zde i kontrola dosavadní historie hry, nebo možná úprava grafiky zobrazení při případných potížích. Teď vám už nebrání nic v tom, aby se vaše šance a sny neproměnily v pohádkové bohatství.

 
 

 
 

↑ na začátek