superluckyfrog2
Unibet

Vydejte se na úchvatné dobrodružství do neprobádaných bažin, močálů a hvozdů, kde natrefíte na bájná stvoření. Svět fantazie čeká na vaše prozkoumání a nabízí vám možnost zažít vzrušující jízdu. Nic si sebou brát nemusíte, vládne zde hojnost a dostatek všeho potřebného.

Herní automat zdarma Super Lucky Frog Herní automat zdarma Super Lucky Frog

Pohádkový příběh, kouzelná krajina a přívětiví osadníci. Tato bájná země úpěnlivě čeká na vaší návštěvu. Zavítejte do malebného hvozdu poblíž temných lesů, kde se skrývá jedno z největších tajemství všech dob. Kouzelní skřítci, víly a další neméně zvláštní bytosti vám budou nápomocni při cestě za pokladem. Můžete se na ně ve všem spolehnout. Hrací video automat Super Lucky Frog je po grafické stránce na té nejlepší úrovni. Jen málo kdy se setkáte s tak důkladným a okouzlujícím zpracováním jednotlivých symbolů. Když k tomu navíc připočtete skvělou dějovou linku a příjemnou hudbu linoucí se z pozadí, tak se tento hazardní ráj stane vaší pravidelnou zastávkou.
Pokud máte dost odvahy na návštěvu hvozdu v tajuplných bažinách, kde vám na cestu bude svítit měsíc a poletující světlušky, tak neváhejte navštívit jeden z nejlépe zpracovaných video automatů s dokonalým příběhem s moderní manga zápletkou. Otočení stojí při minimální sazbě pouhých 0,01€, což vám dává skvělou možnost, jak za velmi nízký peníz probádat nejbližší okolí a připravit se na ostrou hru. Jde o klasický pěti válcový automat doplněný o tři linie. Sázka je nastavitelná pomocí 4 úrovní, hodnotou mincí a sázkovými řadami, kterých je zde 25. Nalezneme zde již tradiční symboly Wild, Free Spin a navíc skvělé roztočení kola v Bonusové hře a možnost vyhrát Jackpot. Super Lucky Frog toho nabízí opravdu mnoho a řadí se mezi nejoblíbenější video automaty vůbec. Symbol Wild nahrazuje všechny symboly s výjimkou Scatteru a bonusových symbolů. Všechny výhry zachycených na aktivních sázkových řadách se vyplácejí zleva doprava a při hromadném chycení několika výher se samozřejmě sčítají. Zde se nemusíte bát, že byste přišly o jakékoliv peníze. Naopak dostanete jich více, než mnohdy čekáte.

Free Spins
Jakmile se vám na válcích objeví tři a více symbolů Scatteru, tak získáváte roztočení zdarma. Celá hra se spouští tlačítkem Start Free Spins a pracuje automaticky, vy jen sledujete příchozí výhry, které se navíc příjemně trojnásobí. Za další 3+ symboly Scatteru se vám připočtou další otočky zdarma k aktuální výši vašeho dosavadního konta.

Hra o Jackpot
Hrací video automat svým hráčům nabízí nevšední dobrodružství, kde jde o opravdu velké peníze. Naráz si může šťastlivec odnést i 30 000€ a to stojí za úvahu se do této hry pustit. Jakmile se na válcích za sebou v jedné z aktivní sázkové řady objeví 3+ symboly žabky s bonusem, tak se hra přesune do speciální obrazovky se šťastným kolem. Klikněte na ikonku a roztočte jím. Nahoře vidíte rozpis možných výher, které lze na kole štěstí vyhrát. Hlavní výhra se mnohdy pohybuje opravdu vysoko a přibližuje se k půl milionové částce v přepočtu na české koruny.

Pravidla Jackpotu
Jackpot, o který se v tomto automatu hraje, je progresivní, což znamená, že aktuální výše neustále narůstá s každým hráčem, jenž tento automat hraje. Výhra takového Jackpotu je samozřejmě ověřována provozovatelem casina a dodavatelem softwaru. Jackpot může být zobrazen v jiné měně, než hrajete, v takovém případě se jeho výhra převede podle aktuálního kurzu. Rozhodnutí provozovatele a dodavatele jsou konečná a je nepřípustné vést jakékoliv diskuze.

Rozšířené možnosti nastavení
Jakmile nejste spokojeni s klasickým nastavením od výrobce a rádi byste si jednotlivé položky poupravili podle svých individuálních potřeb, tak svou pozornost přesuňte do dolní lišty, kde se nachází ikonka klíče. Klikněte na ní a rozbalí se vám velmi jednoduché menu, kde je možné si jednotlivé parametry nastavit přesně podle vašich specifických potřeb a nároků. Můžete si zde projít i historii vaší dosavadní hry a sledovat, jak krásně jste přišli k pohádkové výhře v zapomenutém království fantazie. Všem hráčům přejeme hodně štěstí a zábavy s hracím video automatem Super Lucky Frog.

 
 

 
 

↑ na začátek