starburst2
Unibet

Horká novinka ve světě hracích video automatů. Nahlédněte i vy co vás čeká za pomyslnými dveřmi této neprobádané oblasti Starburstu a pokuste své štěstí právě zde.

Herní automat zdarma Starburst Herní automat zdarma Starburst

Dovolte nám představit žhavou novinku ve světě hracích video automatů, která vsadila na staré známé symboly sedmiček a barů za doprovodu třpytivých drahokamů. Děj celé hry je zasazen do nablýskaného sci-fi hávu. Ihned po zapnutí na vás vdechne atmosféru nespoutaného dobrodružství. Mezigalaktická pouť je ověnčena skvělou možností, jak vyhrát tučný balík peněz. Stačí přijít ve správný moment a vše se bude odvíjet podle vašich představ. Okuste i vy vesmírný hrací video automat a zatočte si jej už za 0,01€. Šanci na výhru lze navýšit pomocí sázkových řad, kterých je zde k dispozici 10. Jde o klasický 5 válcový automat se třemi liniemi. Hlavním zpestřením celé hry je symbol samotného Starburst, který se chová jako opakovaný EWILD s jedním otočením navíc. Další nespornou výhodou je oboustranná možnost výhry. Kombinace se totiž počítají jak zleva, tak i zprava. Pokud vás zajímá kolik je výše výhry u daného symbolu, postačí na něj najet myší a kliknout. Rozbalí se vám platební tabulka. Ve Starburstu nahrazuje symbol Wild úplně všechny symboly. Při chycení více výher najednou se započítává pouze ta nejvyšší.

Starburst Wilds
Tento úchvatný symbol sloužící k rozšíření kapitálu se objevuje na válcích 2,3,4 a záhy na to se aktivuje funkce Starburst Wild. Jakmile se vám na jednom z výše uvedeném válci objeví Starburst Wild, ihned se rozšíří do vertikálního směru a vyplatí vám výhru. Navíc se po dobu jednoho kola zasekne a vám se tak zvyšuje šance na další zisk. Další objevené symboly Starburst aktivují opětovné otočení. Takto se mohou objevit na válcích až tři znaky Starburstu Wild naráz, což by znamenalo opravdu velké finanční ovace.

Rozšířené možnosti nastavení
Pokud nejste spokojeni se standartním nastavením hry, tak jednoduše klikněte na ikonku klíče v dolní liště a upravte si následující parametry podle svého uvážení. S válci můžete manipulovat i klávesou mezerník a tím si celé hraní ještě více zpříjemnit. Přejeme vám hodně štěstí s novým hracím video automatem a mnoho výher.

 
 

 
 

↑ na začátek