spellcast2
Unibet

Magií a čáry opředené místo šíleného čaroděje. Pokud máte dost odvahy, můžete vstoupit bez klepání a využít svých dovedností k nalezení pokladu, ale dávejte si pozor, abyste proti sobě nepoštvaly mocné síly.

Herní automat zdarma SpellCast Herní automat zdarma SpellCast

Vítejte v nevšedním světě obestřeného tajemstvím a tajemných zvuků. Za okny krákají vrány a všude kolem vás slyšíte záhadný šepot. Páchnoucí vlhký hrad šíleného mága vás zve na báječné dobrodružství, kde se všechno točí kolem magie, čar a divotvorných lektvarů. Vaším úkolem je ustát nápor kouzelné atmosféry a odnést si domů velký obnos peněz. Přemozte starého kouzelníka v jeho vlastním světě a odměna vás nemine. SpellCast je typickým důkazem modernizace hracích video automatů. Pokuste své štěstí i vy a poznejte, co ve vás dříme. K výhře vám pomůže kouzelná hůlka, nebo věštecká koule. Grafika je překrásně doplněna tajuplnou hudbou vznášející se v pozadí scenérie. Tu a tam temně zavrzají dveře, či se ozvou podezřelé kroky.
Rychle vezměte nohy na ramena a utíkejte, co vám síly stačí. Nezapomeňte si sebou i pytel peněz, který jste vyhráli. SpellCast je pětiválcovým hracím video automatem se třemi liniemi. Je zde k dispozici až 20 sázkových řad, které příjemně rozšiřují možnost výhry. K nalezení tu je i symbol Wild a všudypřítomný Free Spin. Typickou příchuť tohoto dobrodružství můžete ochutnat už za minimální sázku v podobě 0,01€. Všechny výhry se započítávají ve směru zleva doprava a při chycení hromadné výhry v několika sázkových řadách naráz se všechny zisky samozřejmě sčítají. Díky žolíku, co by mocného čaroděje, se všechny výhry zdvojnásobují. Křišťálová koule zastupuje symbol Scatteru.

Free Spins
Jakmile se vám podaří zachytit3 a více symbolů Scatteru, či křišťálových koulí, tak se vaše hra přesouvá do líbivější verze. Začnete roztáčet válce zcela zdarma a to v hodnotě sázky, za kterou jste hráli v posledním točeném kole. Režim započne po vašem kliknutí na tlačítko spustit a bude automaticky dotočen do svého konce. V případě, že se vám opětovně podaří chytit symboly Scatteru, tak se vám hodnota otoček zdarma připíše k aktuálnímu stavu do vašeho konta. Velice pozitivním aspektem je doplňující krok od vývojářů hracího video automatu SpellCast, že se všechny chycené výhry v této funkci ztrojnásobují. Díky tomuto nastavení se vaše výhry mohou a určitě vyšplhají do zajímavých výšek. SpellCast je díky své nenáročnosti na hraní a úchvatné grafice velice oblíbeným automatem, okuste jej i vy.

Rozšířené možnosti nastavení
Pakliže nejste se základním natavením od výrobce v něčem spokojeni, tak to můžete velice jednoduchým způsobem pozměnit. Otevřete si ikonku klíče, která se nachází v Menu na dolní liště, a poupravte si jednotlivé aplikace podle svých individuálních požadavků. Změňte si hlasitost hudby, zvuků, nebo si zkontrolujte vaší historii předešlých tahů. Přejeme všem hráčům s hracím video automatem SpellCast hodně zábavy a výher.

 
 

 
 

↑ na začátek