1simsa
Unibet

Nechte se očarovat překrásnou grafikou a zjistěte, co si na vás uznávaný kouzelník připravil. Hrací video automat, kde se magie a čáry nezastaví. Mávněte i vy svou kouzelnou hůlkou a proměňte svůj život v pohádku.

Herní automat zdarma Simsalabim Herní automat zdarma Simsalabim

Simsalabim je čerstvou video hrací novinkou, která slibuje neopakovatelný zážitek vytvořený velmi poutavým grafickým podtextem. Společně s tímto hracím automatem poodkryjete roušku tajemství nevyzpytatelných kouzelnických triků. Ano, ocitnete se v podmanivém prostředí s příchutí magie a čar. Kdo by nechtěl zakusit, jaká panuje atmosféra za oponou takového dějství? Nyní máte jedinečnou možnost nahlédnout do útrob kouzelníkovy duše a odnést si domů, jako odměnu za odvahu, mnohonásobek vložené částky. Hrací video automat je rozdělen na pět válců po třech řadách, přičemž je zde aplikováno 25 výherních linií a 10 úrovní s možností násobit sázku. Nejnižší možná je už na minimální hodnotě 0.01€, takže plný počet výherních linií při minimálním vkladu stojí atraktivních 0.25€. Výhra je vždy vyplácena z leva doprava, tedy až na výjimku symbolu Scatter a Bonus. Nutno podotknout, že pokud chytnete více výher naráz, tak se sčítají.

Free Spins
Pokud se na vaší obrazovce objeví příhodné symboly truhliček s označením Scatter, dostáváte se do speciální hry, kde je určitý počet otočení zcela zdarma v hodnotě, za kterou jste odehráli poslední tah.  Podle počtu chycených symbolů nezávisle na počtu hraných linií se vám otevírají dveře do módu s otočením zdarma – viz tabulka

  • 5 symbolů Scatter – aktivace funkce Free Spins na 30 otočení
  • 4 symbolů Scatter – aktivace funkce Free Spins na 20 otočení
  • 3 symbolů Scatter – aktivace funkce Free Spins na 10 otočení

Každá výhra, která vám ve Free Spins padne, se ztrojnásobuje, až na výhry z Bonus Games. Jakmile v dané hře Free Spins získáte opětovně Scatter, tak se vám otočení zdarma samozřejmě přičtou a vám se tak prodlouží šance na obrovské výhry.

Bonus Game
Bonusový symbol musíte na válcích chytit v řadě za sebou z leva doprava v minimálním množství tři a více. Automaticky se vám otevře hra s vytahováním králíků z klobouků. Zde už jde o hodně. Máte na výběr z několika klobouků, v nichž jsou ukryti až na pár výjimek bílý králíci. Každý představuje jinou hodnotu mincí. Tato hra končí ihned po špatném odhadnutí situace a nevytažením žádného králíka, takže zde budete potřebovat trochu hráčského štěstí. Bonusovou hru můžete aktivovat i v již zmiňovaném režimu Free Spins a znásobit tak svou výhru do zajímavých výšin. Klobouková výhra se odvíjí od vsazené částky při chytnutí těchto Bonus symbolů.
Přejeme vám hodně štěstí s touto vysoce návykovou hrou, která nenechá chladným, ani toho nejotrlejšího hráče.

 
 

 
 

↑ na začátek