secretcode2
Unibet

Velká tajemství, která se pomalu vytrácí v nenávratnu. Vydejte se na cestu za poznáním, a poskládejte střípky z minulosti v jednolitý celek. Za vaše služby národu budete štědře odměněn uznáním a spoustou peněz.

Herní automat zdarma Secret Code Herní automat zdarma Secret Code

Dovolte nám představit výtečný hrací video automat, který jako jediný z mála umí vytvořit perfektní atmosféru za pomocí skvělého děje a podprahové hudby. Secret Code je dobrodružstvím a zajímavou výpravou zároveň. Staňte se badatelem dávných časů a pokuste se odhalit skryté informace v podobě zavátých stop a vyčpělých svědectví. Odměnou za vaše pátrání je zde připraven opravdu velký bonus. Zažijte slávu největších detektivů a dokažte světu, že i vy máte na to, stát se jedním z nich. Úchvatnou dějovou linku podtrhává temná hudba, už při každém otočení pocítíte touhu dostat se celé věci na kloub. Zkuste si tento atraktivní pěti válec se třemi liniemi už od 0,01€. Tajná společenství vám jsou neustále v patách, půjde o vyrovnaný boj, který prověří vaší odvahu a schopnosti.
Na vaší stranu se přidají andělé, ale tam kde je dobro, musí být i zlo. Odvrácená strana ve formě temných andělů se bude pokoušet o váš neúspěch v bonusové hře. I tento video automat využívá příjemnou funkci Free Spins, zástupné symboly Wild, Scatter a osvěžující bonusové symboly s vyobrazením klíče, který vás vpustí do světa nebeského klání. K dispozici je 20 sázkových řad a 5 nastavitelných úrovní. Nakonfigurujte si tak svou sázku přesně podle svých představ a zkuste otočit. Symboly Wild nahrazují všechny znaky kromě Scatteru a bonusových ikon. Objevuje se na válcích s pořadovým číslem 2,3 a 4 s tím, že se vertikálně rozpíná, aby pokryl celý válec. Kombinace výher se započítává pouze zleva doprava. Hromadná výhra z několika sázkových řad najednou se samozřejmě sčítá.

Free Spins
Jakmile se na válcích objeví 3+ symbolů Scatteru, tak se vám aktivuje funkce roztočení zdarma. Kolik jich bude, záleží pouze na vašem odhadu a štěstí při výběru. Klikněte na jeden ze symbolů Scatteru a ihned se dozvíte, kolik otoček jste získali. Otočení se hraje v sázce z posledního hraného kola. Všechny výhry chycené v této funkci podléhají náhodnému násobku od 1 -20. Další chycení 2+ symbolů se aktivuje přidání hodnoty do stávajícího násobku. Maximální násobitel je však 20.

Bonusová hra
Jakmile se na válcích 3,4 a 5 objeví bonusový symbol v podobě zapadlého klíče v zámku, tak se můžete těšit na skvělý zážitek, který vás přenese do síně s andělskými sochy a několika klíčů na výběr. Každá ze soch drží truhlu a vaším úkolem je správně přiřadit jednotlivé klíče k těmto pokladnicím. Modré světlo značí výhru, červené naopak. Celkovou výhru se nadále můžete pokusit zdvojnásobit, nebo alespoň její polovinu. V případě, že nechcete zbytečně riskovat, tak hru ukončete. Zdvojnásobení probíhá tak, že dostanete jeden klíč a čtyři bedny k dispozici. 2 jsou špatné a dvě dobré. Takže procentuálně jde o šanci 50/50.

Funkce Gamble
Funkce Gamble je právě výše zmiňovaná šance zvětšit svou výhru při odhalování beden. Pokud na konci hry klepnete na možnost Double, tak vsadíte veškerou výhru do jediného klíče. Double Half vsadí polovinu vaší výhry a druhou polovinu si uložíte do vlastní kapsy. Hra Gamble se dá hrát opakovaně, dokud je za co. Ukončení záleží v případě výher pouze na vás. Hranice maximální výhry je limitována výší 500 000 mincí.

Rozšířené možnosti nastavení
Pokud nejste s klasickým nastavením hry z nějakého důvodu spokojeni, nebo vás obtěžuje hudba či efekty, tak přejděte do dolního Menu a klikněte na ikonku klíče. Rozbalí se vám Menu, kde jsou všechny důležité položky k individuální úpravě hry. Je zde skryta možnost nahlédnutí do dosavadní historie hry. Přejeme vám příjemnou zábavu a hodně štěstí při pátrání po pokladu.

 
 

 
 

↑ na začátek