1hood
Unibet

Kdo by neznal pradávný příběh o zbojníku Robinu Hoodovi, ale nyní máte možnost se stát členem jeho týmu. Vydejte se za dobrodružstvím do Sherwoodského lesa a objevte jeho úkryt jeho obávané družiny.

Herní automat zdarma Robin Hood Shifting Riches Herní automat zdarma Robin Hood Shifting Riches

Máte rádi příjemné příběhy se špetkou napětí a romantiky? Chcete se vydat po stopách nepolapitelného zbojníka ze Sherwoodského lesa?  Než se do těchto neprobádaných končin, kam se zbohatlíci bojí vkročit, vydáte, tak se s tímto hracím video automatem pečlivě seznamte. Jedno otočení v tomto lese vás přijde při minimální sazbě na 0,20€. I při tak nízké sázce vám bude zaručena hra s nejvyšším počtem linií. Hra je rozdělena do pěti válců s 20 řadovými výherními liniemi. Nalezneme zde skvělou funkci Shifting reels, která příjemně násobí vaše zisky, až do stupnice 5. Taktéž zde je funkce WILD a symbol Scatteru, jenž spouští hru s roztočením zdarma. Robin Hood Shifting Riches se řadí mezi oblíbenější hry, však jeho teoretická návratnost se pohybuje kolem 97%. Každá výhra se počítá zleva doprava a větší počet výher padnutých naráz se sčítá. Wild standardně nahrazuje všechny symboly kromě značky váčku a Free Spins. Okuste i vy skvělou zábavu v podání líbivé grafiky a podmanivé muziky plné napětí a očekávání z toho, co se na vás chystá.

Funkce Shifting Reels
Shifting Reels se spouští po každé, když získáte jakoukoliv výherní kombinaci s rostoucím násobitelem až do výš pěti. Po každé, když získáte výhru, tak se válce posunou o jednu pozici vpravo. Pokud i následně utvoříte kombinaci, tak se celý posun vpravo opět opakuje, až do té chvíle, kdy se vám nepodaří zajistit další výherní kombinaci. Funkce Shifting Reels se spouští i v právě probíhajícím režimu Free Spins.

Free Spins
Povšimněte si, že pod samotnými válci se v krásném vizuálním prostředí nacházejí doposud prázdné bedny. Jakmile se vám podaří do jakékoliv z nich nasbírat 4 váčky, tak se vám otevřou dveře do senzačního módu, který vám připíše deset volných otoček zdarma ve výši poslední vsazené částky. Váčky se mohou sbírat i v režimu Free Spins, pokud se tak stane a vám se podaří chytit další bednu, tak získáte dalších deset Free Spins k dobru. Nutno podotknout, že váčky, které nevyužijete v průběhu jedné hry, se vám automaticky ukládají po dobu jednoho roku, což je velmi sympatický krok.  Při aktivaci hry Free Spins se zaměňují válce za jinou sadu určenou právě pro tento typ Bonusu. Uveďme si jejich změnu.

  • Symbol Free Spins Extra Wild v tomto případě nahrazuje všechny symboly kromě Wildu a Free Spins.
  • Symboly s označením Free Spins se objevují pouze na 3,4,5 válci.
  • V režimu Free Spins nelze sbírat váčky s penězi.

Dva symboly a více Free Spins vám zajistí další otočky zdarma navíc ke stávajícím. Ihned po skončení Bonusové hry Free Spins se vám převedou peníze na účet a můžete pokračovat ve hře.

Výpočet hodnoty mincí v módu Free SpinsHodnota mincí ve funkci Free Spins se odvíjí od velikosti sázek, za které hrajete v dané chvíli chycení váčku s penězi. Pokud chcete shlédnout podrobnou statistiku o vašich dosavadních úspěších, tak jednoduše klikněte na příslušnou bednu s váčky.

Rozšířené možnosti
Pro doladění všech funkcí a vašich individuálních požadavků, postačí kliknout na ikonku klíče, kde naleznete podrobné nastavení. Můžete si zrychlit otočení, nebo zadat volbu výše kvality zobrazení, či zvuku a dalších neměně důležitých věcí, které ještě více zpříjemní požitek ze hry.

 
 

 
 

↑ na začátek