piggyriches2
Unibet

Zavítejte do světa bohatého prasátka, který má dnes výbornou náladu. Pro všechny návštěvníky si připravil obrovskou výhodu v podobě 18x násobku při padnutí symbolu Wild v režimu Free Spins. Vydejte se za dobrodružstvím právě zde.

Herní automat zdarma Piggy Riches Herní automat zdarma Piggy Riches

Piggy Riches je dokonalým ztvárněním moderních video automatů, kdy vývojáři vsadili na neomšelou grafiku s vytříbeným stylem a smyslem pro hru. Z volného překladu bychom tento název mohli umístit pod český výraz bohatý jako prase, nebo bohaté prasátko. Každý, ať si vybere, co se mu líbí více. Samozřejmě, že nezůstalo pouze u názvu a vychloubačných řečí. Piggy Riches je vskutku zajímavou hrou, kde nikdy nevíte, co se stane v příštím kole. Cesta za bohatstvím je zde jednoduší, než kdekoliv jinde. O této skutečnosti se můžete sami přesvědčit už od roztočení za minimální sázku ve výši 0,01€. Příjemných 15 sázkových řad je doplněno o 10 libovolně nastavitelných úrovních, čímž si výšku sázky můžete přesně přizpůsobit individuální potřebě.
Jde o klasický 15 válcový automat doplněný o tři linie. Nalezneme zde tradiční symboly typu Wild, Free Spins a symboly Scatteru. Všechny výherní kombinace se započítávají pouze zleva doprava. Divoký symbol Wild v podobě prasečího symbolu nahrazuje všechny znaky kromě Scatteru, navíc se výhry s ním příjemně ztrojnásobují. Pokud vám padnou symboly Wild v režimu Free Spins, tak se výhra násobí 18x, což nenaleznete u žádného jiného hracího video automatu. Současné výhry na několika sázkových řadách se samozřejmě sčítají, takže se nemusíte obávat, že přijdete a jakýkoliv zisk. Výhra se symboly Scatter je nezávislá na aktivované sázkové řadě.

Free Spins
Jakmile se vám podaří zachytit 3 + symbolů Scatteru. Pod každým symbolem Free Spinu se skrývá odlišný počet otočení zdarma. Záleží pouze na štěstí a na tom, jak k vám jsou nakloněné hvězdy. Na vás je, abyste si jeden ze symbolů vybrali a zjistili, kolik vám video automat nadělil otoček. Free Spins režim budete hrát ve stejné sázce, jako jste točili ve svém posledním kole. Každý nově získaný symbol Scatteru vám připočte jedno otočení zdarma k vašemu aktuálnímu stavu.

Rozšířené možnosti nastavení
Pokud nejste spokojeni s klasickým nastavením hracího video automatu Piggy Riches, tak svou pozornost přesuňte do dolní lišty, kde se nachází malá ikonka klíče. Po kliknutí se vám rozbalí přídavné menu, kde je možné si přesně nastavit zvuk, efekty, grafické rozhraní anebo si můžete zkontrolovat dosavadní průběh vaší hry. Přejeme všem hráčům příjemnou zábavu ve světě prasátkova bohatství.

 
 

 
 

↑ na začátek