mythicmaiden2
Unibet

Vrzání dveří a všudypřítomný pocit neočekávaného tajemství. Prastaré doupě neznámého přízraku čeká na tvůj příchod. Pokud se nebojíš, tak vstup do říše strachu a hrůzy společně s tímto skvělým video automatem.

Herní automat zdarma Mythic Maiden Herní automat zdarma Mythic Maiden

Přijměte pozvání do netradiční zábavy, která se nese v duchu neutuchajícího dobrodružství v zapomenutém místě. Odlehlý kout světa s typickou vůní hniloby se hemží pavouky a bezpočtu prázdných komnat ověnčených pavučinami. Kdysi zde žil velký panovník a vládce. Nyní po něm zbyla jen památka v podobě skrytého pokladu a jeho zatracené duše bloudící po okolí. Pokud máte rádi ponurou atmosféru aplikovanou do hracího video automatu, tak nám dovolte představit Mythic Maiden. Tento hrací video automat je ideálním řešením pro všechny milovníky mystických míst a velkého bohatství. Pakliže jste tělem i duší dobrodruh, který má srdce na pravém místě, tak se nebojte vstoupit do temného stínu pěti válcového automatu, který je novinkou ve světě online kasin a vyzkoušejte, proč je tak oblíbený. Mythic maiden je tvořen třemi liniemi a doplňují ho skvělé funkce jako je Wild, Free Spins. Symbol Wild tradičně nahrazuje všechny symboly kromě Scatteru, ovšem jako malé zpestření se počítá trojnásobek každé výhry v dané výherní sázkové řadě. Tento krok je velmi atraktivní a posunuje Mythic Wild o krůček před ostatní. Kombinace výher se počítají zleva doprava a současně chycené výhry při jednom otočení se samozřejmě sčítají, takže se nemůže stát, že byste o svou výhru přišli.

Free Spins
Jakmile se na válcích objeví tři a více symbolů Scatteru, tak se vám aktivuje speciální funkce zvaná Free Spins neboli roztočení zdarma. Při každém takovém otočení zdarma se vám otevře železná panna stojící po pravé straně hracího video automaty. Ta je vaším pomocníkem na cestě za většími zisky, jelikož vám náhodně zvedá násobitel výhry až na hodnotu 10x, nebo vám poskytnout dvě otočení zdarma. Takže Free Spins je u tohoto hracího video automatu opravdu důmyslně propracován. Takto chycený násobitel vždy platí pro jedno kolo a po té se opět promění a násobí všechny výhry v sázkové linii včetně výher se symbolem Wild. Free Spins se vám mohou přičítat dvěma způsoby. Buď za pomocí železné panny, co by vašeho pomocníka nebo chycením dalších symbolů Scatteru. Získaná otočení zdarma se přičítají k vaší aktuální hodnotě roztočení zdarma.

Rozšířené možnosti nastavení
Pokud nejste spokojeni s klasickým nastavením hry, tak svou pozornost přesuňte na dolní lištu, kde se v Menu skrývá ikonka klíče. Ta vám rozbalí základní funkce, které si můžete upravit podle vašeho uvážení. Mimo jiné si zde můžete zkontrolovat vaší historii her nebo manipulovat se zvuky, hudbou, animací, grafiky. Taktéž je možné si protáčení válce nastavit a klávesu mezerník. Přejeme vám příjemnou zábavy hracím video automatem Mythic Maiden.

 
 

 
 

↑ na začátek