1mega
Unibet

Atmosféra protkaná bohatstvím a luxusu. Pokud se chceš cítit jako celebrita a nakouknout do jejich všedního života, tak přijmi pozvání do světa pohodlnosti a nekončící párty. Staňte se majetnou osobností už při prvním otočení.

Herní automat zdarma Mega Fortune Herní automat zdarma Mega Fortune

Skvělá zpráva pro všechny, co mají rádi drahé a luxusní věci. Pro všechny, co se rádi pohybují ve vysokých kruzích, nebo by jen na malý moment chtěli okusit jak chutná vlivná atmosféra vytříbeného vkusu. Ihned po otevření hracího video automatu se spustí veselá muzika, která krásně doplňuje celé prostředí s příchutí blahobytu a pěkným balíkem peněz. Svezte se drahým autem, zapalte si jeden z nejlepších doutníků a vkročte do světa neomezených možností. Mega Fortune je skvělou volbou pro každého z vás. Jedno otočení za minimální vsazené částky stojí pouhých 0,01€ a tím si můžete velice snadno okusit jeho sílu. Pěti válcový hrací video automat je dotvořen třemi řadami a 25 sázkovými liniemi, což zaručuje opravdu velkou možnost na případnou výhru. Nalezneme zde atraktivní rozšiřující funkce, jako jsou Free Spins, symbol Scatteru, Wild a navíc Bonus Game s trojnásobným Jackpotem, takže je o co hrát. Pokud se vám podaří na jedno otočení chytit více kombinací s výhrou, tak se vám celková hodnota výhry samozřejmě sečte. Symbol Wild nahrazuje veškeré symboly vyjma Scatteru a doplňujících bonusových symbolů. Kombinace výhry s přídavkem Scatteru výhru znásobuje x násobkem. Výhry se započítávají pouze ve směru zleva doprava.

Free Spins
Jakmile se vám podaří zachytit 3 a více symbolů Scatteru, tak vám aktivují hru Free Spins, neboli otočky zdarma ve výši sázky, kterou jste měli v posledním kole. Poklepněte na značku Scatteru a jednoduše se dozvíte o daném násobku a počtu Free Spins. Tento mód aktivuje podpůrnou hru s násobitelem od 1 – 5. Pokud se vám v režimu Free Spins objeví další 2+ symboly Scatteru, tak se vám automaticky připíší další roztočení zdarma k aktuální hře. Nový násobitel se tedy přičte ke stávajícímu až do maximální výše 5.

Bonusová hra
Objevení 3+ bonusových symbolů ve směru zleva doprava v aktivní sázkové řadě vás pozve do skvělé bonusové partie, kterou lze zároveň aktivovat i v režimu Free Spins. Každé kolo je specifické a odvíjí se od něho to další. Pro vaší úplnou představu a lepší pochopení uvedeme příklad. V prvním kole nebo otočení se hraje o peníze nebo o hru v dalším kole. Druhé a následující třetí kolo se nese v duchu peněz nebo Jackpotu. Podle svého uvážení klikněte na tlačítko STOP a sledujte, co vám padne. Hra končí v případě, že se kolo zastaví na hodnotě mincí. V takovém případě vám bude vyplacena výhra a bonusová hra se uzavře. Značka šipky vás posune do dalšího kola, v případě Jackpotu se připravte na slušný balík peněz.

Pravidla pro Jackpot
Progresivní jackpot je pozměněn při každé vsazené částce na jackpot. Výhry takového jackpotu jsou samozřejmě ověřovány provozovatelem kasina a zároveň i dodavatelem softwaru. Hodnota Jackpotu, kterou vidíte ve hře je opožděna 30 sekund, může se tak snadno stát, že v této uplynulé době vyhraje jackpot úplně jiný hráč, ovšem to by šlo spíše o náhodu. Ve většině případů vám Jackpot při chycení ještě naroste. Jackpot je mnohdy uveden v  jiné měně, než v jaké hrajete. Ničeho se neobávejte, taková výhra vám bude automaticky převedena.

Rozšířené možnosti
Pokud nebudete spokojeni s aktuálním nastavením hry, tak ho změňte za pomocí malé ikonky klíče v dolní liště. Úprava je možná v oblasti efektů, zvuků, animace. Taktéž je zde zapisována a archivovaná historie vaší hry. Všem hráčům přejeme příjemnou zábavu a hodně štěstí.

 
 

 
 

↑ na začátek