kingsofchicago2
Unibet

Svět plný intrik a tvrdých chlapáckých řečí. Vítejte v Chicagu, kde se pro ránu z pistole nechodí daleko. Hleďte svým protivníkům zpříma do očí a nedávejte najevo svůj oprávněný strach. Jen tak vyjdete ze salónu jako vítěz klání

Herní automat zdarma King’s of Chicago Herní automat zdarma King’s of Chicago

Máte rádi prostředí s vůní nebezpečna a střelného prachu? Cítíte se dobře v přítomnosti noblesních dam, které za malou úplatu splní všechny vaše přání? Chcete se alespoň na malou chvíli cítit jako lev salónů? Tak využijte skvělého hracího video automatu, který kloubí ty nejlepší prvky jak z klasického video hry, tak pokeru. King’s of Chicago vsadil namísto klasického ztvárnění symbolů na pokerové karty, které hráčům mohou zajistit bezstarostný život, tedy v případě pohádkové výhry, jež je zde ukryta. Tvrdé prostředí opravdových chlapů vás vyzývá na nelítostný souboj, kde půjde o všechno. A nemusíte se bát, že by zde snad chyběli tradiční symboly typu Wild nebo Free Spins.
Nalezneme je zde pod názvy Joker a Free Deals. Hraje se s jedním balíčkem karet, který je před každým otočením důkladně promíchán. Symbol Scatteru se může objevit nad jakoukoliv kartou a to zcela náhodně. Nemá svůj pevný symbol a je takovým přívlastkem, který se objevuje naprosto nezávisle. Minimální sázka je stanovena na přijatelných 0,05€, přičemž můžete kombinovat s 5 sázkovými řadami. Symbol Scatter ponechává své kartě svou původní hodnotu a symbol Jokeru nahrazuje všechny symboly na plátně. Tři karty jednoho druhu a více spouští výherní platby. S Jokerem se každá chycená výhra zdvojnásobuje. Symboly Scatteru se vyplácejí bez závislosti na výherních sázkových řadách. Všechny kombinace se započítávají zleva doprava a hromadné výhry při jednom rozdání se samozřejmě sčítají.

Poker Hand
Chycené výhry a výplatní tabulka je k dispozici přímo ve hře. Jednotlivé výše výher jsou odvozeny od skutečných pokerových pravidel. Takže postupka v barvě s Esem a králem je největší výhra, kterou můžete získat nadále 4 Esa společně se žolíkem. Pokud vás poker baví, tak toto bude naprostá lahůdka pro vaše smysly.

Free Deals
3+ označení symbolů Scatter na náhodných kartách spustí speciální hru označenou jako Free Deals. Free Deals se hraje se stejnou sázkou, s jakou jste hráli poslední kolo před chycením. Každá kombinace výhry v této funkci se automaticky zdvojnásobuje. Pokuste se v tomto režimu Free Deals zachytit další tři symboly Scatteru a vaše hodnota roztočení zdarma se opětovně navýší.

Rozšířené možnosti nastavení
Přesuňte svou pozornost do dolní lišty, kde se ukrývá ikonka klíče. Klikněte na ní a rozbalí se vám Menu s individuální možností nastavit si jednotlivé parametry podle svých požadavků. Můžete si tak celou hru zpříjemnit a nastavit si např. rychlé rozdání karet, pohrát si s nastavením audia, grafiky, ale také můžete nahlédnout do vámi odehrané historie her. Pokud se rozhodnete pro King’s of Chicago, tak vám přejeme mnoho úspěchu s tamními gangstery a doutníkovým kouřem ze zapadlých salónů.

 
 

 
 

↑ na začátek