junglegames2
Unibet

Pokud hledáte nevšední dobrodružství a prahnete po adrenalinovém zážitku, tak se na moment zastavte v Jungle Games, která svým hráčům nabízí skvělou zábavu. Pohrajte si se zábavnými zvířátky a vyhrajte při tom obrovský balík peněz.

Herní automat zdarma Jungle Games Herní automat zdarma Jungle Games

Zavítejte do džungle za neskonalou zábavou. Všechny zvířátka jsou velmi hravá a plná optimistického nadšení. Hrací video automat Jungle Games je po grafické stránce na špičkové úrovni. Ztvárnění jednotlivých symbolů je propracované. Každé otočení sebou přináší příval radostné zábavy. Nechybí zde drzé opice, nosorožec, co by ping-pongový velmistr, nebo lev jako profesionální boxer. Vývojáři opět pozvedli laťku o něco výš a jen těžko se hledá v hazardním světě zajímavější automat. Jungle Games vám už na první pohled prozradí, že jde o něco výjimečného. Zde to není pouze o hraní, ale hlavně o zábavě. Pokud máte rádi pestrost a příjemné dobrodružství, tak se tento hrací video automat může stát vaším věrným společníkem, při dlouhých dnech, kdy nemáte co na práci. Všechna zvířátka jsou slušně vychovaná a budou se snažit vaše investice z mnohonásobit.
Okuste adrenalinovou zábavu v srdci džungli už za pouhých 0,02€, což je nejnižší možná sázka na jedno kolo. Díky tomuto nastavení si daný terén můžete nejdříve řádně prozkoumat a zjistit potřebné informace k zahájení cílené hry, kde jde o mimořádné výhry. Na cestě za skvělou zábavou vás budou doprovázet typické zvukové efekty, které umocní váš celkový prožitek. Jde o typický pěti válcový automat s třemi řadami. I zde naleznete tolik oblíbené zástupné symboly Wild, Scatter, Free Spins a bonusovou hru Pick Win. Všechny dosažené výhry se počítají pouze zleva doprava. Pokud se vám podaří zachytit větší počet kombinací výher na různorodých sázkových řadách, tak se všechny samozřejmě sečtou v jednu jedinou. Symbol Wild nahrazuje všechny ostatní symboly s výjimkou Scatteru a Bonusových symbolů aktivujících speciální hru. Všechny výhry se symboly Scatteru se vyplácejí v režimu x násobku a je vyplácen nezávisle na aktivních sázkových řadách.

Free Spins
Jakmile se vám podaří na válcích zachytit tři a více symbolů Scatteru, tak se vám otevře jedinečná možnost, jak přijít k penězům úplně zadarmo. Scatter spouští automatickou hru s otočeními zdarma. Pokud se vám podaří v tomto režimu chytit další Scattery, tak se vám vaše aktuální konto navýší o další počet otoček. Všechny výhry jsou náhodně násobeny a jde o senzační příležitost k navýšení vašeho banku

Funkce Pick Win
Funkce Pick win je dobrovolně volitelná. Jakmile se na válcích objeví 3+ symbolů Scatteru, tak vás hrací video automat vyzve k tomu, abyste si vybrali mezi známou funkcí Free Spin nebo právě Pick win. Rozhodnutí je zcela na vás. Pokud klepnete na tlačítko Scatteru, dozvíte se kolik je pro vás připraveno roztočení zdarma ve výši sázky, za kterou momentálně hrajete anebo částku, kterou si můžete připsat okamžitě.

Rozšířené možnosti nastavení
Pokud se vám aktuální nastavení v něčem nelíbí nebo nevyhovuje, tak postačí kliknout na ikonku klíče, která se nachází na liště v dolním menu. Rozbalí se vám možnosti, s kterými je možné pracovat. Nastavte si zvukové efekty a doprovod podle svého úsudku, nebo se podívejte do dosavadní historie vaší hry. Všem hráčům přejeme s hracím video automatem Jungle Games mnoho úspěchů.

 
 

 
 

↑ na začátek