1hammer
Unibet

Vkročte mezi ostřílené padouchy a intrikánské ženy. Staňte se obávaným potíratelem zločinu a dokažte padouchům, že jejich činy nezůstanou bez řádné odpovědi. Vezměte úlohu zákonu do svých rukou a vneste do případu tolik důležité světlo.

Herní automat zdarma Jack Hammer Herní automat zdarma Jack Hammer

Staňte se velkým vyšetřovatelem a pokuste se zamést se všemi zločinci ve vaší blízkosti. Očistěte město od nechvalných gangsterů, kterým jde pouze o jedno. Drsné časy minulého století do vás vdechnou pocit, jako byste sami stály na pokraji něčeho velkého. Přestřelky v ulicích a honba za uznáním vás bude doprovázet po celou dobu příběhu. Jack Hammer a jeho dobrodružná výprava s příchutí nebezpečna začíná na 0,25€ za jedno otočení. Jedná se o klasický hrací video automat, který využívá třech řad, přičemž má zakomponovaných 15 nezávislých válců pro zpestření celé hry. Design a grafika je zasazena do komiksového ztvárnění gangsterského prostředí. Na rozdíl od ostatních hracích video automatů, zde nalezneme speciální hru Sticky Wins a známé Free Spins (otočení zdarma) či symbol Wild, který všechno nahrazuje, kromě Scatteru. Výhry jsou tradičně vypláceny zleva doprava, pokud se vám na jedno otočení podaří získat větší počet výher, tak se neobávejte možné ztráty, výhry se totiž zcela logicky sčítají. Teoretická návratnost tohoto automatu se podle statistiky vyšplhala na neuvěřitelných 97%.

Funkce Sticky Win
Jakmile získáte vítěznou sázkovou řadu, nebo se vám podaří sesbírat při jednom otočení 3+ symbolů Scatter, tak se vám automaticky aktivuje hra Sticky Win. Pouze válce s vítěznými symboly se zastaví a ostatní budou vyslány, aby znásobily vaší možnou výhru. To znamená, že se opětovně roztočí. Takto to pokračuje až do té chvíle, doku bude na válcích existovat nové nebo zvýšené výhry. Po skončení speciální hry Sticky Wins se vám přičte celá nasbíraná částka.

Free Spins
Jak je již známo, každý hrací video automat je obdařen funkcí  Free Spins, i zde stačí nasbírat 3+ symboly s označením Scatter, abyste získaly velmi cenné otočky zdarma ve výši vaší poslední vsazené částky. V tomto režimu se vaše výhra ztrojnásobuje, což je hodně pozitivní záležitost.

Rozšířené možnosti
Pro individuální nastavení hry a přizpůsobení vaším požadavkům, využijte ikonky klíče. V tomto rozbalovacím menu naleznete nastavení ohledně hudby, efektů, animace, grafiky nebo si můžete prozkoumat historii vašich otočení. Přejeme spoustu odvahy na potírání zločinu s Jackem Hammerem.

 
 

 
 

↑ na začátek