1jack
Unibet

Přijměte pozvání do malebné krajiny k Jackovi na statek a pokuste se společně s ním objevit zatoulaný poklad snů. Odměny jsou připraveny pro všechny návštěvníky.

Herní automat zdarma Jack and the Beanstealk Herní automat zdarma Jack and the Beanstealk

Video automat Jack and the Beanstealk je vysoce návykový moderně pojatý pěti válec, kde na vás čeká úchvatné dobrodružství. Už při samotném otevření aplikace se z vašich reproduktorů roznese příjemně laděný doprovod. Zpěv všudypřítomné fauny vytváří vskutku nádherné prostředí. Video hrací automat je rozdělen do třech řad. Nejnižší možná sázka je stanovena na 0,20€. Líbivá grafika zasazená do časů bezstarostného života vás nadchne, již při prvním kontaktu. Pokuste se i vy odhalit tajemství skryté na farmářském statku, a nalezněte dlouho ztracený zlatý poklad. Video automat má klasické funkční tlačítka v podobě autostartu a pro nadšence je zde k nalezení i Maximální sázka, po jejímž stisknutí můžete zkusit štěstí za maximální výši sázky v nastavené hodnotě mince, tedy od 2€. Jakmile získáte více výherních kombinací v jednom otočení, tak se výhry samozřejmě sčítají.

Free Spins
Pokud se vám během vaší hry podaří chytit tři a více symbolů Scatteru, tak se vám spustí 10 volných her zdarma. Když se vám to podaří i v režimu her zdarma, získáte dalších 5 otočení navíc. Sázka zůstává po celou dobu režimu stejná, jako u posledního kola, než jste vstoupili do tohoto režimu, ovšem z vašeho účtu se neodečítají.

Nalezněte poklad
Během hry Free Spins je důležité kolik jestli se vám podaří nalézt symbol klíčů, které vám otevřou dveře do speciální funkce Wild (žolík)

2 vaky s penězi
Posbírejte 3 klíče během režimu Walking Wild a tato hra se změní ve Stacking Wild, jenž poznáte podle označení dvou vaků s penězi

3 vaky s penězi
Jestliže posbíráte 6 klíčů, tak se hra změní ve Stacking Wild s označením třech zlatých slepic.

Zlaté harfy
Při počtu 9 symbolů s klíči se hra změní v Expanding Wild s vyobrazením zlaté harfy. Pokud se vám nepodaří v módu Free Spins nalézt dostatečný počet symbolů s klíči, tak se mezi jednotlivými relacemi shromážděné symboly nepřevádějí.

Bonus v podobě Walking Wild
Když se vám zadaří a na válci se objeví symbol žolíka, tak získáte otočení zdarma. Žolík nahrazuje všechny symboly vyjma Scatteru. Při každém otočení se žolík posune o jednu pozici vlevo, takto s  ním můžete hrát až do té doby, dokud zůstane na válcích. V tomto režimu nelze vyhrát Free spin. Hra Walking Wild funguje jak v hlavní hře, tak i v režimu Free Spins

 
 

 
 

↑ na začátek