1hall
Unibet

Dávejte všichni velký pozor. Bájní bohové se rozhodli vyprázdnit své kapsy, ale pouze pro ty nejodvážnější hráče, kteří si troufnou stanout proti nim v nelítostném boji na život a na smrt. Pokud si troufáte, tak vstupte do světa nečekaných událostí.

Herní automat zdarma Hall of Goods Herní automat zdarma Hall of Goods

Ponořte se do tajemného světa pradávných časů a vyzvěte řeckou mytologii na krvelačné klání. Hrací video automat Hall of Goods slibuje nezapomenutelný zážitek v podání předních božských zástupců. Vydejte se po stopách poznání a pokuste se zvítězit nad hlavními postavami řeckých legend. Atmosféru doplňuje kouzelná grafika s úchvatnými symboly čekající na vaše protočení. V pozadí uslyšíte příjemné volání mořského vlnobití a mocného větru. Blíží se něco velikého, jakoby celé prostředí chtělo napovědět. Každé otočení může být tím osudným, které vás vynese na vrcholek slávy a bohatství. Začít můžete už na částce 0,01€, což je minimální možná částka. Hrací video automat Hall of Goods je tvořen pěti válci a třemi liniemi. Nalezneme zde podpůrné funkce Free Spins, oblíbené symboly Wild, Scatter a Bonusovou hru jako zpestření celého děje. K dispozici je celkem 20 sázkových řad, jež se postarají o maximální možné zisky z jednoho roztočení válce. Stiskněte tlačítko a ověřte si své dovednosti v bitvě o velké jmění, ale pozor je přísně střeženo samotnými bohy.  Všechny výherní kombinace se počítají zleva doprava a tradiční symbol nahrazuje všechny symboly kromě Scatteru  a doplňujících bonusových symbolů. Symbol Wild se objevuje pouze na 2,3 a 4 válci a funguje v režimu rozpínavosti do vertikálního směru. Současně obdržené výhry na několika sázkových řadách se sčítají.

Free Spins
Tři a více chycených symbolů Scatteru z aktivují speciální hru s roztočením zdarma.

  • 3 symboly Scatteru spustí 10 roztočení zdarma
  • 4 symboly Scatteru spustí 15 roztočení zdarma
  • 5 symboly Scatteru spustí 20 roztočení zdarma

Celá funkce se hraje ve výši sázky, za kterou jste hráli v posledním kole. V průběhu této hry se všechny výhry příjemně ztrojnásobují. Další objevené symboly Scatteru navyšují dosavadní počet roztočení zdarma a vám se tak prodlouží celý pobyt v tomto výborném režimu, kde jde o velké peníze. Násobitel se samozřejmě vztahuje pouze na klasické nebonusové symboly.

Bonusová hra
Díky bonusovým hrám získávají hrací video automaty na své atraktivnosti. Ve hře v Hall of Goods můžete vyhrát jeden ze tří Jackpotů. Platí zde přímá úměry a to ve smyslu, čím víc vsadíte, tím více můžete vyhrát. Bonusová hra je spuštěna ihned, jakmile se na válcích objeví 3 symboly bonusové hry. Vaším úkolem je klikat na předem připravené kryty. Buď se vám podaří nalézt symbol Jackpotu, nebo tučnou odměnu. Získejte 3 stejné symboly mini, midi nebo mega jackpotu a vyhrajete příslušnou částku.  Další způsob je skryt v nasbírání třech stejných hodnot v mincích, čímž vyhrajete částku chycené hodnoty.

Pravidla pro Jackpot
Progresivní jackpot je upraven s každou vsazenou částkou na jackpot. Případná výhra tohoto Jackpotu je námi kontrolována, jelikož většinou jde o velké sumy peněz, provozovatelem kasina a taktéž i dodavatelem softwaru. Aktuální výše Jackpotu, jež vidíte ve hře je zpožděna o 30 sekund, proto se také může snadno stát, že v této době vyhraje daný Jackpot úplně někdo jiný, v takovém případě jde spíše o náhodu, ale naší povinností je o této záležitosti hráče předem informovat. Ve valné většině výher vám Jackpot při naopak ještě naroste. Jackpot je mnohdy uváděn v jiné měně, než ve vaší aktuální. Nemusíte se ničeho obávat, taková výhra vám bude automaticky převedena.

Rozšířené možnosti
Pokud nejste spokojeni se standardním nastavením hry, tak jednoduše přejděte do Menu v dolní liště a klikněte na ikonku klíče, která vám otevře seznam funkcí, jež je možno upravovat. Po individuálním nastavení a případných změnách vám už nebude nic bránit v tom, abyste začali svůj nelítostný, ale velmi zábavný boj proti titánům své doby. Přejeme hodně štěstí.

↑ na začátek