1gonzo
Unibet

Vydejte se po stopách legendárního pokladu Inků a vstupte do oblasti, kam žádná jiná lidská noha nevkročila. Neprobádaný svět plný nástrah a obrovského bohatství na tebe čeká v pestré dějové lince zasazené do nádherné lokality.

Herní automat zdarma Gonzo’s Quest Herní automat zdarma Gonzo’s Quest

Vydejte se na pozoruhodnou výpravu po dávno zapomenutém světě. Pokuste se odhalit zákoutí Eldorada a vyneste si z hloubi džungle pořádný ranec peněz. Gonzo’s Quest je skvostným dobrodružstvím nadšeného námořníka, který cítí v kostech, že je blízko pokladu. Jak blízko doopravdy je, tak to musíš vyluštit ty. Tento pěti válcový hrací video automat nemá klasický otočný mechanismus, nýbrž systém Avalanche zaměňující kameny, které neustále propadávají a nahrazují je zcela nové. 3 řady byly zachovány. V nabídce je 20 výherních řad, které příjemným způsobem zvyšují možnost výhry už od minimálního vkladu 0,20€. Úroveň sázky se dá nastavit s  intenzitou od jedné do pěti. I zde nalezneme populární symbol Wild, jenž nahrazuje všechny zúčastněné symboly ve hře.  Výhra se vyplácí z leva doprava. Okouzlující grafiku s nádechem tajemné výpravy po stopách dávné civilizace doprovází jemně laděné zvuky z nepropustné džungle.

Funkce Avalanche
Tato specifická funkce zcela nahrazuje otočný mechanismus a nabízí hráčům revoluční způsob výměny symbolů. Jakmile získáte jakoukoliv výherní kombinaci, tak se dané symboly rozpadnou a místo nich se ze shora posunou nové. S každou novou řadou se vám zvyšuje násobitel výhry, ale pozor, jakmile jednou nevyhrajete, propadnete se na násobek základní a pokračujete dál v normálním módu. Maximum, kterého můžete dosáhnout je násobitel pěti a u funkce Free Fall patnácti.

Free Fall
Pokud se vám podaří sesbírat 3+ symboly s označením Free Fall, aktivuje se vám speciální hra 10 symbolů Free Fall. Symboly musíte chytit zleva doprava přesně vedle sebe, jinak se bonusový režim neaktivuje. Sázka zůstává v průběhu bonusu stejná, jakou jste měli v posledním odehraném kole při chycení Free Fall. Výherní sázková řada spustí režim Avalanche, jen s tím rozdílem, že zde se můžete vyšvihnout do 15 násobku chycené výhry.

Rozšířené možnosti
Po kliknutí na ikonku klíče se vám naskytne příležitost, pohrát si s podrobnějším nastavením hry a přizpůsobit si jí k obrazu svému. Jde o funkce zvuku, kvality grafiky, animace a dalších drobností. Hra Gonzo’s Quest nabízí nevyčerpatelnou touhu po dalším stisknutí hry. Líbivé prostředí a propracovaný systém hry z ní dělají vysoce oblíbenou zastávku mezi uživateli Kasina. Zkuste i vy své štěstí a vydejte se po stopách netradičního dobrodružství se smysluplným cílem. Přejeme hodně štěstí.

 
 

 
 

↑ na začátek