1golden
Unibet

Nakoukněte pod poklici irských tradicí, bujarého veselí a všudypřítomné zeleně. Dukáty se zde rozdávají na potkání a nikdo neodchází s prázdnou. Navštivte pohostinné Irsko i vy a užijte si chvíle strávené v této oblasti.

Herní automat zdarma Golden Shamrock Herní automat zdarma Golden Shamrock

Máte rádi přírodní scenérie zelených luk a hájů? Rádi si občas zajdete za kvalitní zábavou a dobrým zlatavým mokem. Jste člověkem společenským a veselým? Tak to by vám neměl uniknout následující hrací video automat nesoucí název Golden Shamrock, jehož děj je zasazen do nezkrotné irské oblasti. Přijměte pozvání k jednomu žejdlíku a pokuste se při té příležitosti otočit pětiválcovým automatem, který slibuje nemalé dobrodružství. Grafika se nese v duchu národních pamětihodností, kde nechybí vyobrazení pivního džbánku, nebo tolik populárního trojlístku. V pozadí vás bude doprovázet příjemná hudba navozující soulad a harmonii. Pohodlně se usaďte a zkuste jeden z nejlíbivějších hracích video automatů. Minimální sázka je zde nastavena na příjemných 0,01€, takže za vyzkoušení opravdu nic nedáte a můžete se tak velice snadným způsobem seznámit s  podstatou hrou a přitom i vyhrát zajímavou částku. Golden Shamrock je stejně jako ostatní automaty pěti válcovým strojem s třemi liniemi. K dispozici je 20 sázkových řad, které dělají hru atraktivnější s narůstajícím počtem řad. Navíc je Golden Shamrock obohacen o deset libovolně nastavitelnými úrovněmi.  Je zde klasická funkce Free Spins a nechybí ani Wild a Scatter. Symbol Wild se objevuje pouze na válcích od 2 do 4 a má výtečnou vertikálně rozpínací vlastnost. Zároveň nahrazuje všechny symboly kromě Scatteru. Výherní kombinace se počítají zleva doprava a hromadná výhra se samozřejmě sčítá.

Free Spins
Pokuste se chytit tři a více symbolů Scatter a hrací video automat vám umožní si zahrát zcela zadarmo po dobu předem určených otoček. Výše sázky bude stejná jako ve vašem posledním kole, ve kterém jste Free Spins získali. Pokud vás zajímá kolik jednotlivý Scatter skrývá takových roztočení zdarma, tak na něj jednoduše najeďte myší a klikněte. V režimu Free Spins hrajete s násobkem výhry od 1 – 5. Jakmile se na válcích v době Free Spins objeví další 2+ symbolů  Scatteru, získáte buď roztočení zdarma navíc, nebo plus k násobku výhry.

Rozšířené možnosti
Jakmile vám nebude vyhovovat standardní nastavení přímo od výrobce, tak stačí, když v dolní liště kliknete na ikonku klíče a můžete si jednotlivé parametry nastavit podle svého přání. V nabídce se skrývá možnost upravit zvukové efekty, snížit hlasitost nebo naopak zvýšit hudby linoucí se z pozadí ale také je zde možnost si zkontrolovat dosavadní historii vaší hry. Přejeme vám krásné chvíle s hracím video automatem Golden Shamrock a hodně štěstí ve hře.

 
 

 
 

↑ na začátek