1fruit
Unibet

Využijte skvělé možnosti si zahrát na automatu s old scholl face liftem. Namíchejte si ovocný koktejl vítězství. Není nad klasiku oděnou do moderního kabátku.

Herní automat zdarma Fruit Shop Herní automat zdarma Fruit Shop

Hrací video automat Fruit Shop je odrazem svěžího letního poblouznění plného ovoce a slibných bonusových výher. Roztočte se ve víru ovocných plodů, hoďte je všechny do šejku a čekejte na báječné výhry, které tento automat svým hráčům nabízí. Zpětná návratnost je teoreticky vypočtena na skvělých 96,7%, což předurčuje dlouhotrvající zážitek na cestě za šancí na výhru. Skvělá zábava je doplněna pěti válci a patnácti sázkovými řadami. Nalezneme zde klasickou funkci WILD s přívlastkem dvojnásobku dané výhry a nenahraditelnou funkcí Free Spins neboli otočení zdarma. Minimální částka se pohybuje u příznivých 0.15€ a tím je zaručená maximální možná dostupnost pro jakéhokoliv hráče, který by zatoužil tento stroj ochutnat na vlastní kůži. Bonusové hry se na tomto automatu zobrazují velmi často a to je o důvod navíc, proč ho vyzkoušet. Tabulka výher zde funguje po jednoduchém kliknutí na symbol. Výhry se vyplácejí vždy zleva doprava a symbol WILD zde zastupuje všechny značky.

Free Spins
Podle tabulky výher si můžete ověřit, které symboly ovoce otevírají vstup do režimu hry Otočení zdarma a v jakém počtu. Každý symbol má jinou váhu a určuje jiný počet her zdarma ve dvojnásobném módu. Pokud se vám podaří v Otočení zdarma získat další otočky, tak se vám jednoduše přičtou. I v této verzi hry zde WILD nahrazuje všechny symboly a to dokonce i kombinace s výhrou Free Spins

Pokročilé možnosti nastavení
Využijte možnosti AUTOSTARTU, pokud vás omrzelo neustálé mačkání myši nebo mezerníku. Při jakékoliv výhře se automat zastaví a nechá vás popřemýšlet o dalším tahu. Také se zde dá velice snadný způsobem nastavit Rychlé otočení, které celou hru příjemně oživí, nebo přepnout spouštěč hry na mezerníkový způsob.
Dopřejte si chvíle oddechu s tímto atraktivním video automatem a rozveselte si nudné odpoledne. Fruit Shop se naprosto podvolí vaší vůli a zanedlouho se stane vaší oblíbenou stanicí, kde načerpáte o nové zážitky a získáte velkou možnost rozšířit svůj vklad.

 
 

 
 

↑ na začátek