1franke
Unibet

Také vás vždy zajímalo, co stalo za stvořením jedné z nejslavnějších oblud světa? Díky video automatu Frankenstein, máte nyní možnost se vypravit za objevením celé pravdy tohoto legendárního příběhu.

Herní automat zdarma Frankenstein Herní automat zdarma Frankenstein

Temná atmosféra tohoto hracího video automatu se do vás zaryje a jen velmi těžko se budete dostávat z jeho podmanivé atmosféry. Kdo by neznal jednu z nejznámějších hororových postav minulého století. Přenesením tohoto příběhu do video automatu udělali výrobci velké plus. Zveme všechny fanoušky hrůzostrašných povídek a tajuplného dobrodružství na neopakovatelnou jízdu územím zapovězeného doktora Frankensteina. Za minimální vklad 0.01€ získáte pozvánku do světa děsu a hrůzy a zároveň se jedná o nejnižší minimální vklad na jedno otočení vůbec. Hrací video automat je tradičně rozdělen do tří řad s pěti válci. Oživte i vy legendárního Frankensteina a vyhrajte obrovské Bonus. Jako výborný pomocník vám poslouží Linked Wild, který pracuje na trošku odlišném způsobu nahrazení ostatních symbolů a Free Spins. Linked Wild se objevuje na 2,3,4, válci a přeměňují dva nebo více sousedních symbolů na aktivaci WILD, čímž je zaručen výjimečný výdělek. Je zde 1 až 20 sázkových řad, 10 úrovní hry a možnost nastavení hodnoty mince.

Burning Mill Free Spins
Jakmile se vám podaří na válcích zachytit 3+ symboly Scatteru, otevírá se vám jedinečná možnost hrát zcela zdarma 10 otočení. Free Spins budete hrát ve stejné hodnotě, za kterou jste hráli v  posledním kole.  Navíc je zde funkční násobitel výhry od jedné do pěti. Celá hra Free Spins se přenáší do úplně nové sady válců. Po každé, když se vám na paletě objeví symbol Multiplier, tak vám násobek výhry poskočí o jedno, až do výše pěti násobku a po té jednoduše zmizí. Namísto označení Fire Bildu se na válcích objevuje značka Lightning Wild, jenž nahrazuje všechny ostatní symboly, až na Scatter a Multiplier. V tomto režimu stačí kdykoliv chytit dva symboly Scatteru a automaticky se vám přičte pět dalších otočení zdarma, nebo při 3 symbolech 10 her zdarma. Po celou dobu vás bude doprovázet symbol Free Wildu, který se bude maximálně snažit, aby navýšil vaší výhru. Free Spins je zde obrovskou položkou, z které lze vyždímat opravdu velké množství mincí.

Rozšířené možnosti
V případě potřeby individuálního nastavení klepněte na ikonku klíče v herním panelu a dolaďte si specifické položky dle vašeho přání. Jsou zde funkce jako rychlé otočení, nebo můžete vypnout zvuk, efekty, či si nastavit kvalitu zobrazení grafiky. Přejeme vám hodně štěstí při velkolepém dobrodružství s nádechem smrti a tajemného šumu listí.

 
 

 
 

↑ na začátek