1flowers
Unibet

Přivítejte pozvání do romantického světa okrasných květin, ale dejte si pozor na ty masožravé. Stačí chvilka nepozornosti a může se stát neštěstí. Příjemně laděná video automat s krásnou a barevnou grafikou.

Herní automat zdarma Flowers Herní automat zdarma Flowers

Botanická říše s notnou dávkou odvahy se pouští do nespoutaného boje se svými návštěvníky. Okouzlující grafika hracího video automatu vás mile překvapí už na samotném počátku klání. Krásně vyobrazené symboly znázorňující zástupce některých líbivých květin, ale i masožravek. Celkové pojetí podtrhá atmosféru plně rozkvetlé zahrádky. Pokud máte rádi veselé barvy a vysokou možnost výhry při každičkém otočení, tak se video automat Flowers stává přijatelným způsobem jak si zpestřit chmurné odpoledne. Minimální sázka za jedno otočení je nastavena na nejnižší možné variantě a to na 0,01€. To vám dává skvělou příležitost si nejdříve celou oblast dokonale zmapovat a teprve až poté přikročit k razantnímu útoku. Užijte si adrenalinovou jízdu na 5 válcovém automatu s třemi řadami. Je zde zakomponovaná funkce Double, Wild a i Free Spins symbol. Podle nastavení sázkových řad zvyšujete své šance na výhru. Nastavitelné rozmezí se pohybuje od 1 – 30, takže je zaručena rozmanitost při nastavení úspěšnosti jednotlivých tahů. Wild nahrazuje veškeré symboly kromě Scatteru a Free Spins. Všechny výhry jsou v této hře počítány zleva doprava. Při kombinaci několika výher se jednotlivé sumy sčítají, takže se nemusíte zbytečně obávat, že o něco přijdete.

Funkce Symbolů Double
Na hracím video automatu se můžete setkat se symboly Free Spins a symboly střední výhry. Tyto symboly jsou buďto jednoduché nebo v režimu Double. V případě padnutí Double se počítají jako při padnutí dvou jednoduchých symbolů. Tím pádem se díky symbolům Double můžete těšit z výhry, která může mít sázkovou řadu celkem od 3 – 10 symbolů.

Free Spins
I v této úchvatné hře se vyskytuje neodmyslitelná funkce Free Spins, jenž vlastní každý automat v  moderním podání. Free Spins se zobrazují buď jako zcela jednoduché, nebo v režimu Double. Jeden symbol Double Free Spins je tím pádem logicky počítán za dva jednoduché. 4+ symbolů Free Spins aktivuje hru Free Spins neboli roztočení zdarma. Taková hra se hraje přesně za tu sázku, za kterou jste hráli při chycení Free Spins. Podle chycených symbolů získává vaše hra příslušný bonus v podobě určitého násobku od 2 – 10. Během této hry se na válcích může objevit symbol Stacked Wilds, který vás zahrne dalším přísunem mincí. I zde se Free Spins prodlužuje chytnutím dalšího symbolu.

Rozšířené možnosti
Pokud kliknete v dolní liště na ikonku klíče, zobrazí se vám Menu, ve kterém si můžete přizpůsobit požadované funkce hracího video automatu. Jednoduše si zkontrolujte svou historii otáčení, nebo si pohrajte s přídavnými aplikacemi podle svého uvážení. Přejeme vám hodně štěstí do každého tahu.

 
 

 
 

↑ na začátek