excalibur2
Unibet

Ochutnejte, jaký byl život za krále Artuše a Merlinovo čarování. Využijte stroje času v podobě tohoto hracího video automatu a nahlédněte do legendárního příběhu, který skrývá adrenalinem nabitý zážitek.

Herní automat zdarma Excalibur Herní automat zdarma Excalibur

Po otevření hracího video automatu Excalibur se na vás vyvalí obrovský příval svěží atmosféry z farmářských trhů dávných časů. V podhradí to vždycky žilo. Popíjel se zlatavý mok v místních hostincích, nakupovalo se čerstvé maso a zelenina a tančilo se do skonání noci. Excalibur vás zve na poutní místo, kde se můžete pokusit o velkou výhru, která se vám nevejde ani do kapes. Krásně vyobrazené symboly a podmanivá muzika, která nádherně doplňuje celý žánr, se zalíbí opravdu každému. Řehtání koní společně s legendárním příběhem znovu ožívá.
Vstupte i vy do dějin a zkuste vytáhnout meč ze skály, třeba se vám to podaří. Excalibur je tradičním moderním pěti válcovým automatem, který svým hráčům nabízí 20 sázkových řad. Nalezneme zde tolik oblíbené symboly Wild, ale i Free Spins, bez kterých by to zkrátka nebylo ono. Navíc se dá celý sázkový systém doladit se 4 libovolně nastavitelnými úrovněmi. Minimální sázka na jedno otočení je stanovena na 0,01€, takže si může zahrát i velmi opatrný hráč. Kombinace výher se započítávají pouze ve směru z leva doprava a při chycení hromadné výhry při jednom roztočení se samozřejmě sčítají a vy tak nepřijdete ani o cent.

Wild a Golden Wild
Symbol Wild nahrazuje všechny symboly kromě výše uvedeného Scatteru, který dává do chodu funkci Free Spins. Všechny kombinace výher s doplněním znaku Wild se zdvojnásobují, což je velmi příjemné. Pokud se na třetím válci objeví symbol Golden Wild, tak se v jeho funkčnosti nic nemění. Dělá úplně to samé jako klasický symbol Wild, jen s tou výhodou, že při chycení výhry ji zahrne do čtyř násobku.

Free Spins
Pokud se vám podaří na válcích chytit 3+ symboly Scatteru, tak se vám spustí speciální hra s názvem Free Spins neboli roztočení zdarma. Další roztočení zdarma k aktuálnímu stavu vašeho konta můžete získat s dalším objevením 2+ symbolů Scatteru na válcích. Tato funkce se hraje za sázku, za kterou jste hráli v posledním kole. Nutno podotknout, že jakákoliv kombinace výher v jakékoliv sázkové řadě se v tomto režimu Free Spins ztrojnásobuje, tedy až na Scatter.

Rozšířené možnosti nastavení
Pokud nejste s klasickým nastavením hry, ať už po praktické nebo vizuální stránce spokojeni, tak svou pozornost přeneste na dolní lištu. V menu je ikonka klíče, která vám rozbalí dodatečné menu, kde si můžete vše poupravit podle svých individuálních požadavků. Staňte se i vy hrdinou historie a zkuste hrací video automat Excalibur.

 
 

 
 

↑ na začátek