1heroes
Unibet

Egypt vždy byl velikým lákadlem pro mnohé badatele, nyní se jedním z nich můžeš stát i ty a odnést si z faraonovy pyramidy obrovský poklad. Nasaďte si pevné boty a vydejte se po stopách zlatého bohatství skrytého v útrobách historických pamětihodností.

Herní automat zdarma Egyptian Heroes Herní automat zdarma Egyptian Heroes

Probuďte v sobě duši badatele po prastarých památkách naší civilizace a možná se vám za to tento hrací video automat bohatě odmění. Jeho teoretická návratnost se pohybuje okolo 97%, což je v porovnání s klasickými automaty ve vašem okolí velká přednost. Egyptian Heroes je opředen tajemstvím a touhou po objevování. Dávná říše faraónů a sfing vás vítá ve světě, kde náhoda neexistuje, ale pouze vůle a chuť vyhrát. Díky této nádherné grafice se během několika okamžiků přenesete před samotný práh jedné z mnoha pyramid. Jestli bude pro vás tou šťastnou, ukáže až čas.  Již za minimální vklad 0,01€ při zachování jedné sázkové řady, můžete okusit atmosféru zdejšího prostředí a připravit se na to, co vás tu doopravdy čeká. Přijměte pozvání do pěti válcového video automatu s propracovaným systémem výher a s třemi řadami, kde narazíte na užitečnou funkci Golden Bet Line. Taktéž zde existuje nejznámější symbol ve světě kasina a to Wild nebo Free Spins se symboly Sticky Expanded Wild. Je zde k dispozici až 20 sázkových řad, takže o výběr z mnoha herních variant není nouze. Divoký symbol s označením Wild se objevuje pouze na 2,3 a čtvrtém válci, přičemž se rozpíná ve svislé poloze tak, aby zakryl celý sloupec a zvýšil vaší šanci na výhru. Všechny kombinace se započítávají zleva doprava a množstevní výhry při jednom otočení se násobí.

Golden Bet Line
Na každé otočení se zde ukrývá možnost výhry na Golden Bet Line. Taková výhra vyplácí částku dané sázkové řady vynásobenou navíc násobitelem Golden Bet Line, přičemž může být neaktivní sázkovou řadou.

Free Spins
Tolik známá funkce Free Spins se v tomto historickém pojetí hry otevírá při chycení třech a více symbolů Scatteru. Tři symboly hráči dají 10 her, 4 symboly 15 her a 5 symbolů 20 her zcela zdarma ve výši sázky v posledním hraném kole. Na prostředním válci se během hry mohou objevovat Sticky Expanded Wilds, které příjemným způsobem oživují celou hru a zároveň předesílají skvělé výhry. Po dokončení úspěšně chycené sázkové řady se na 2 a 4 válci objevují symboly Wild, jenž stejným způsobem vnáší do hry napětí a vzrušení. Symboly Scatteru při hře Free Spins doplňují otočení zdarma o další tahy.

Rozšířené možnosti
Pokud si budete chtít aktuální nastavení hry poupravit podle svého přání, tak není nic jednoduššího, než klepnut na příslušnou ikonku klíče v  dolní liště Menu a pohrát si s ním. Naleznete zde všechny potřebné parametry pro ještě větší prožitek z  vlastní hry. Přejeme hodně úspěchů ve světě pyramid a faraónů.

 
 

 
 

↑ na začátek