1dragon
Unibet

Seberte všechnu odvahu a kuráž, kterou u sebe naleznete a vstupte do příběhu plného dávných draků šlehajících plameny všude kolem sebe. Navštivte jejich ostrov a pokuste se jim nepozorovaně ukrást velký poklad.

Herní automat zdarma Dragon Island Herní automat zdarma Dragon Island

Dragon Island je výzvou pro mnohé hráče. Ostrov, který kolem sebe vrhá neobyčejnou atmosféru sahající do pradávné historie, kdy ještě naší planetu osidlovali bájní draci. Nyní máte díky tomuto senzačnímu hracímu video automatu jedinečnou možnost, se dostat do nitra dračího ostrova a pokusit se vypátrat jeden z největších pokladů své doby. Cesta, ať už bude jakkoliv strastiplná, vás okouzlí svou propracovaností a zábavným smyslem pro hru. Hrací automat plný ohně a dech beroucího dobrodružství se skládá z pěti válců a třemi řadami. Mystický svět svým hráčům nabízí zajímavou funkci Win Both Ways, nahrazující symbol Golden Wild a tolik oblíbený Free Spins s  doplňujícím symbolem Expanded Wild. Tuto jedinečnou pouť můžete zahájit už při minimálním vkladu 0,02€, a tím si nejdříve za velmi levný peníz prozkoumat terén a pojetí celého herního systému. Volbu máte z nastavení 1 – 15 sázkových řad a určitě nemusíme připomínat, že maximální zastoupení takových řad zvyšuje šance na zisk. Mimo jiné zde nalezneme i úrovně sázky a hodnotu mince, díky níž si můžete s výší sázky dokonale pohrát a nastavit ji svým potřebám. Kombinace se počítají zleva doprava, až na jednu zajímavou aplikaci. V dolní liště si za dvojnásobek vkladu zaškrtněte ikonku aktivovat oběma způsoby a kombinace se započítávají i zprava doleva. Navíc 5 symbolů v sázkové řadě s doplňkem Win Both Ways výhru dvojnásobí.

Golden Wild
Pokud máte aktivní Win Both Ways, tak se po zobrazení každého symbolu Golden Wild zvyšuje šance na velmi zajímavou výhru. Právě symbol Golden Wild nahrazuje úplně všechny symboly na plátně kromě Scatteru. Po dokončení celého režimu Golden Wild se vaše výhra dodatečně znásobí v rozmezí od 2 až do 8 násobku.

Free Spins
Tato funkce je spouštěna symboly Expanded Wild, jež se vyobrazuje na náhodně vybraném válci před každým spinem. Režim her zdarma hrajete ve výši sázky, s kterou jste vstoupily do této funkce. Pokud se vám podaří chytit další symboly Free Spinu, tak se vám automaticky připočtou k aktuálnímu počtu otoček.

Rozšířené možnosti nastavení
Herní nastavení si otevřete pomocí malé ikonky klíče na příslušném panelu a pohrajte si s ním podle svých potřeb. Manipulace je možná s klasickými doplňky od zvuku, rychlosti otočení až po libovolné nastavení grafiky nebo kontrolu historii her.

 
 

 
 

↑ na začátek