diamonddogs2
Unibet

Zažijte zcela neopakovatelné dobrodružství v zajímavě pojatém světě rozmazlených psů. Nafintěné fenky a nadržení psíci čekají na vaší návštěvu. Zaskočte do světa nablýskaných drápků a splašených zvířecích hormonů ještě dnes.

Herní automat zdarma Diamond Dog’s Herní automat zdarma Diamond Dog’s

Vítejte v netradičně pojatém hracím video automatu Diamond Dog’s, kde si výrobci nechali inspirovat psím světem jako takovým. Honba za masitými kostmi a úlovky v podobě chutného zbytku válejícího se na dně misky může začít. Nadstandardně pěstění mazlíčci s luxusním zázemím a čistokrevným rodokmenem se rozhodli, že udělají díru do světa v hazardním světě a musíme říci, že se jim to daří nadmíru dobře. Krásně zpracovaná grafika a ztvárnění jednotlivých symbolů, poukazuje na originalitu nápadu. Ovoce, měšce peněz, bary, to všechno už známe, ale psi, tak to tu ještě nebylo. Vyzkoušejte si i vy zatočit na tomto velice atraktivním hracím video automatu, již od 0,01€.
Minimální sázka je v té nejspodnější možné hranici. Jde o klasický pěti válcový automat, který skrývá mnoho zajímavých aplikací, jež příjemně oživují hru. Nalezneme zde jak 25 sázkových řad, tak i čtyři úrovně, jimiž se dá přesně poupravit hodnota vaší sázky na dané kolo. Diamond Dog’s svým hráčům nabízí symbol Wild, Scatter ve formě Free Spinu a rozšiřující Bonusovou hru, kde jde jako vždy o velké peníze. Všechny kombinace výher se započítávají zleva doprava a případná hromadná výhra na více sázkových řadách se samozřejmě sčítá. Symbol Wild nahrazuje všechny symboly na válcích, kromě Scatteru a Bonusových symbolů. V případě výhry se symbolem Wild se celá výhra násobí x násobkem.

Free Spins
Jakmile se vám podaří zachytit 3+ symbolů Scatteru, tak automaticky vyhráváte 10 Free spins, neboli otočení zdarma, které budete hrát ve stejném sázkovém nastavení, jako jste hráli své poslední kolo. Všechny obdržené výhry v tomto módu se trojnásobí, takže jde o opravdu skvělou záležitost a zároveň možnost, jak si svůj kapitál bezpracně rozšířit.

Bonusová hra
Netradiční a přitom zcela perfektní bonusová hra se vám otevře pouze za předpokladu, že sesbíráte v aktivní sázkové řadě na prvních třech válcích symboly Bonusu. Pokud se tak stane, získáte klíč od psího modelingového studia, kde na vás bude čekat pěkný počet vyparáděných pejsků a fenek. Vaším úkolem je vyfotografovat ty, které se vám líbí. Za každou dobře zhotovenou fotku získáte určitý peníz na místním trhu. Jakmile se vám fotka nepodaří, tak vaše hra končí a opět se vracíte do základní hry. Výhry jsou v tomto módu velmi znatelné a postačí udělat 2 – 3 fotky, aby vám z toho kápl pěkný obnos mincí.

Rozšířené možnosti nastavení
Jakmile nebudete spokojeni se základním nastavením hracího automatu, tak přejděte do dolní lišty, kde se nachází ikonka klíče. Ta vám umožní si doladit všechny potřebné sounáležitosti a individuálně si nastavit veškeré aspekty hry přes zvuk až po kontrolu vaší historie dosavadní hry. Všem hráčům tohoto skvělého automatu přejeme mnoho štěstí a výher.

 
 

 
 

↑ na začátek