1devils
Unibet

Nenechte se oklamat příjemným prostředím, vše je pouze na oko. Sám ďábel spřádá své plány, jak z této bitvy vyjít jako vítěz. Postav se mu a vrať společně s ním všechny hříšníky nazpět do pekel, tam kam patří.

Herní automat zdarma Devils Delight Herní automat zdarma Devils Delight

Hrací video automat Devils Delight je zasazen do tajuplného prostředí, které stojí za to prohledat. Po stisknutí kliky se vám otevřou dveře do světa bolesti, strachu a smrti. Všude bude cítit žár, pachuť rozkládajících se mrtvol. Ďábelské mámení nezná v těchto končinách hranici. Zde si musíte dávat pozor na to, kdo stojí za vašimi zády. Devils Delight slibuje napínavé dobrodružství za doprovodu pekelných symbolů, které navozují skvělou atmosféru. V pozadí je slyšet řinčení řetězů a volání zatracených duší, kteří navěky bloudí po mrtvém království. Ty jako hráč a návštěvník tohoto mystického místa můžeš jedině získat. Pekelné brány skrývají obrovské hodnoty výher, které jen tak někde nenalezneš. Všechno je připravené na tvé odhalení, tedy pokud máš dost odvahy na to, se utkat s obávanými silami podzemní říše smrti. Hru můžeš okusit za minimální vklad, který je ve výši 0,01€. Připravte se na divokou jízdu spěti válcovým automatem a s třemi liniemi. K dispozici máte na výběr z dvaceti sázkových řad a deseti nastavitelných úrovní. Celé dějství je okořeněno funkcí Free Spins, symboly Scatteru, Wild znaku a velmi zajímavé bonusové hry Soul Reaper s funkcí Sin Spins. Symbol Wild nahrazuje veškeré klasické symboly kromě Scatteru a bonusových doplňků. Objevuje se pouze na 2,3 a 4 válci Všechny kombinace výher jsou počítány zleva doprava a případné hromadné kombinace výher při jednom otočení se sčítají.

Free Spins
Tři a více obdržených symbolů Scatteru automaticky aktivují speciální funkci Free Spins neboli roztočení zdarma. Tento režim se hraje ve výši sázky, za kterou jste hráli ve svém posledním kole. Pokud budete chtít vědět kolik Free Spins získáváte a v jakém násobku se bude funkce odvíjet, tak jednoduše klepněte na symbol příslušného Scatteru. V otočkách zdarma se výhry znásobují od 1 do 5. Tento násobek se nevztahuje na symboly Scatteru a bonusových znaků. Pokud v průběhu hry chytnete další symboly Free Spins, tak získáte další otočky zdarma k aktuálnímu stavu nebo násobitel výhry.

Bonusová hra Soul Reaper
Velice zdařilá bonusová hra Soul Reaper dodává hracímu video automatu skvělý šmrnc. Jakmile se bonusový symbol objeví na válcích 3,4 a 5, tak se automaticky spustí. Každé zatočení sebou přináší vždy po jednom bonusu. Vaším úkolem bude přidělit hřích z levého MENU příslušné postavě na obrázku. Pokud se trefíte, peklo si ho vezme k sobě a vy získáte peněžitou odměnu jako projev vděčnosti. Každá duše vstoupí i do vašeho SOUL-o-METERU, kde jsou uloženy po dobu 48 hodin.

Hra Sin Spins
Jakmile váš výše zmiňovaný SOUL-O-METER bude mít pod zámkem 15 duší, aktivuje se vám speciální hra, ve které budete mít k dispozici deset zatočení. Výhry se odrážejí od průměru sázek, jež byly použity při lapení jednotlivých duší. Hrajte za víc a vaše mega výhra vás nemine.

Rozšířené možnosti
Pokud nejste spokojeni s aktuálním nastavením hracího video automatu, přesuňte svou pozornost do dolní lišty, kde se nachází ikonka klíče. Pomocí této ikonky se vám rozbalí nabídka, s kterou můžete pracovat. Utvořte si jednotlivé parametry podle svých představ a pusťte se do hry. Přejeme vám příjemnou zábavu na cestě po pekelných pláních.

 
 

 
 

↑ na začátek