1dalas
Unibet

Pro všechny milovníky nostalgického znovuzrození oblíbených seriálových postav z Dallasu máme skvělou zprávu. Právě nyní si můžete užít divokou jízdu na vlnách naftové horečky a honáků dobytka.

Herní automat zdarma Dallas Herní automat zdarma Dallas

Nostalgie je mocným nástrojem a v případě hracích video automatů, to platí dvojnásob. Určitě si vzpomenete na staré známé tváře z převratného a tolik oblíbeného seriálu Dallas. Namísto kamer a sáhodlouhých scénářů se vrhli na dráhu casino idolů. Automat Dallas vám nabízí možnost, jak se k nim přiblížit na dosah ruky a pokusit se z nich vymámit nějaký ten peníz. Grafika je stylizovaná do seriálových podobizen a vysokých kartových symbolů. V pozadí vás bude doprovázet hudba nahraná z reálného ranče, což umocňuje celistvost zážitku. Dallas je pěti válcovým a tří řadovým video slotem s podmanivou vizualizací, kterou ocení fandové seriálu.  Tato hra se od ostatních odlišuje skvělou funkcí Free Spins a právě vloženou bonusovou hrou Ewing Oil Bonus Game. K dispozici je od jedné do 25 sázkových řad s možností si nastavit různé sázkové úrovně. Ve hře je minimální vklad 0.25€. I zde nalezneme tolik oblíbený symbol s  funkcí WILD, který nahrazuje všechny ostatní krom Scatteru a bonusových symbolů. Pokud vám padne výhra se symboly Scatter, tak se všechny odměny vyplácejí za pomocí x násobitele. Výhry se vyplácejí standardně zleva doprava a množstevní výhry se samozřejmě sčítají.

Free Spins
Tato oblíbená funkce dělá hrací video automaty zajímavějšími v každém ohledu. Jako aktivace slouží 3+ symbol Scatteru. Následně se vám umožní hrát několik otočení zdarma ve výši sázky, s kterou jste hráli poslední placené otočení. V tomto režimu platí násobek 3x na všechny chytnuté výhry. V případě zisku dalšího Scatteru se vám otočení zdarma připisují a vaše jízda nabírá na obrátkách. Veškeré výhry se vám automaticky sčítají a budou vám proplaceny na konci režimu Free Spins.

Ewing Oil Bonus Game
Jakmile se vám podaří nastřádat 5 Bonus Dollars, hra začíná. Držte si klobouky, ať následující jízdu ustojíte. Vaším úkolem bude tyto Bonus Dollars investovat do ropných vrtů a těžit atraktivní zisky. Platí zde přímá úměra. Čím více do daného vrtu vložíte Bonus Dollars, tím větší zisky mohou přijít. Každý Bonus Dollars určuje velikost násobitele, takže 3 Bonus Dollars jsou 3x zisk z vámi vybraného ropného vrtu. Maximálně j to omezené na 5. Ihned na začátku jste povinni si vybrat jeden vrt a vložit do něj 5 Bonus Dollars, po zahájení těžby je povoleno přemisťovat Bonus Dollars na jiné ropné věže a tím ovlivnit výslednou výhru. Bonusová hra je ukončena ihned, jakmile vrty přestanou pumpovat.
Stejně jako u jiných hracích video automatů zde naleznete podrobné nastavení a kontrolu statistiky či historii odehraných her. Chytněte se pevně opratě a zkuste se stát ropným magnátem. Hra Dallas je velice zábavná a propracovaná zároveň.

 
 

 
 

↑ na začátek