crusadeoffortune2
Unibet

Přijměte pozvání k nejnapínavějšímu příběhu, který se odehrává za pradávných časů, kdy po zemi ještě běhali zuřivý Orkové. Postavte se jejich odporu a ukažte jim, kde je jejich místo. Pošlete je nazpátek do pekel a zaberte jim jejich velké bohatství.

Herní automat zdarma Crusade of Fortune Herní automat zdarma Crusade of Fortune

Všichni hazardní hráči a přátelé dobré zábavy zpozorněte. Hrací video automat Crusade of Fortune je ztělesněním obrovských výher, impozantní grafiky a senzační dějové linky. Jde o jeden z nejoblíbenějších automatů vůbec a není se čemu divit. Vysoká propracovanost a ztvárnění jednotlivých symbolů je opravdu překrásné a vás naprosto očaruje. Historie dávných válečníků a nebojácných Orků znovu ožívá a dostává senzační podobu. Každé otočení je v této hře plné očekávání a nikdy nevíte, co se dopředu stane. Hra vás zavede do pradávných časů fantastického světa, kde přežívají pouze ti nejudatnější ze všech. Pokud si myslíš, že tento tlak ustojíš a odrazíš všechen nápor krvelačných bojovníků, tak vstup do této říše a ukaž všem okolo, s kým mají tu čest.
Jde o klasický pěti válcový automat, který je doplněn o tři hrací linie. Nalezneme zde 20 rozšiřujících sázkových řad a díky 20 nastavitelných stupních výše sázky si se svým bankem můžete pečlivě pohrát. Vsázet se dá od příjemného minimálního zatížení v podobě 0,01€. Máte tak jedinečnou šanci si nejdříve skoro nezávazně zmapovat terén a přivonět si k tamní atmosféře, než se pustíte do své vlastní bitvy na ostro. Hra nabízí svým hráčům tradiční zástupné symboly Wild, Scatter a fenomenální akčně pojatou bonusovou hru, která je jedna z nejlepších vůbec. Symboly Wild nahrazují všechny symboly mimo Scatteru a bonusové hry. Všechny výhry se vyplácejí zleva doprava, a pokud se vám podaří zachytit více kombinací s výhrou na několika sázkových řadách najednou, tak se samozřejmě sčítají.

Free Spins
Jakmile se vám podaří nasbírat 3 a více symbolů Scatter, tak se vám otevře funkce Free Spin, kde získáte několik roztočení zdarma ve výši sázky z posledního hraného kola. Bezplatná otočení se hrají automaticky a vy jen sledujete, jak se vám zvyšuje kapitál. Všechny výhry, které získáte v tomto módu se trojnásobí. Pokud se vám podaří opětovné získání Scatteru, tak se vám jejich hodnota otoček automaticky přičte ke stávajícím.

Bonusová hra
Bonusová hra, která je vložena do tohoto fantastického světa plných odhodlaných válečníků se může pyšnit prvenstvím, co se oblíbenosti a zpracováním týče. Pokud se vám podaří nashromáždit v aktivní sázkové řadě 3 a více symbolů bonusové hry, tak se těšte na překvapující dobrodružství. Budete bojovat s nebojácným skřetem, který hlídá svůj poklad a nedá vám ho jen tak zadarmo. Vaším úkolem bude nalézt skulinku v jeho obraně a zasáhnout ho. Stejně tak, se budete muset i bránit. Na výběr je ze tří útočných výpadů a ze třech obranných taktik. Tahy se střídají. Zuřivý Ork je velmi zkušený a hlídá obrovské bohatství. Pokud ho neporazíte, tak nesmutněte. Za každý zásah získáte velmi tučnou odměnu, která se odvíjí od sázky, za kterou hrajete klasickou hru. Odměnu získáte i za vydařený blok jeho útoku., takže si můžete pěkně zabojovat a vyhrát velmi zajímavou částku.

Rozšířené možnosti nastavení
Pokud se vám z jakýchkoliv důvodů nebude ve hře něco zamlouvat, můžete si základní nastavení poupravit podle svých individuálních potřeb. Stačí svou pozornost přesunout do Menu, které je ukryto na dolní liště. Klikněte na ikonku klíče a po rozbalení menu si pohrajte s jednotlivými aplikacemi. Nastavte si vše podle svých představ a vrhněte se na nelítostnou bitvu, na jejímž konci stojí velká odměna.

 
 

 
 

↑ na začátek