1blood
Unibet

Krvelačné prostředí, kde se nedá nikomu věřit. Každý dychtí po vašem hrdle. Vydejte se na nebezpečnou cestu a odhalte upíry ve vašem okolí. Nezapomeňte si pořádně ostrý kůl a krucifix.

Herní automat zdarma BloodSuckers Herní automat zdarma BloodSuckers

Velice oblíbené hororové téma z oblasti páchnoucího česneku a špičatého dřevěného kolíku se usídlilo i v jednom z nejlépe graficky zpracovaném hracím video automatu. Krvavá jízda se během chvíle může proměnit v slastnou baladu přítoku vyhraných mincí. Tento svět je však nemilosrdný a nepáře se s žádným zbabělcem. Grafická úroveň jednotlivých symbolů je zpracována na té nejvyšší možné úrovni a mile překvapí i odpůrce podobně ztvárněných her. Upírské prostředí a vše s tím spojené je v dnešní době velmi žádané a tento hrací video automat na tom není jinak. Pokud máte dost odvahy, tak stiskněte za pomyslnou kliku od dveří, za nimiž vás čeká neokázalé dobrodružství a za pouhých 0,01€ probádejte svět krvelačných bestií. Narazíte zde na 15 válců, tři řady a 25 sázkových výherních linií až se čtyřmi úrovněmi. Ani zde tvůrci nezapomněli na symbol Wild, který kromě Scatteru a bonusových symbolů nahrazuje všechny ostatní. Pokud se vám podaří získat kombinaci výhry se Scatterem, tak získáte danou výhru s x násobkem původní hodnoty. Množstevní chycení odlišných výherních kombinací se samozřejmě sčítají.

Free Spins
Funkce Free Spins se zde aktivuje zcela klasickým způsobem. Stačí, když se vám podaří sesbírat 3+ symbolů Scatteru a získáte 10 otoček úplně zdarma v sázce, ve které jste hráli poslední kolo. Každá výherní kombinace v tomto režimu se násobí 3x, což je velmi příjemné.

Bonusová hra
Získáním 3+ Bonusových symbolů zleva doprava pouze v  aktivní sázkové řadě vás pozve k nakouknutí do staré hrobky, kde vás čeká to pravé dobrodružství. Všude kolem vás se budou nacházet rakve, vaším úkolem je najít co největší počet upírů a prohnat jim kolík srdcem. Za každého takto usmrceného upíra získáte náhodný počet mincí, ovšem dávejte si dobrý pozor, jakmile z rakve vylétnou netopýři, vaše hra je u konce a vy se opět přesunete do klasického rozhraní.

Rozšířené možnosti
Herní nastavení si otevřete za pomocí tlačítka s  obrázkem klíče dole na liště. Můžete si zde poupravit zvukové efekty, prohlédnout si historii her, či zapnutí nebo vypnutí doprovodné hudby linoucí se z pozadí. Přejeme všem, co chtějí okusit upírskou atmosféru mnoho úspěchů.

 
 

 
 

↑ na začátek