arabiannight2
Unibet

Velmi pozoruhodné místo, které očekává váš příchod. Zažijte svou arabskou noc a pokuste se odhalit tisíce let ukrytý poklad. Pokud máte dostatek odvahy, tak se vydejte po stopách lampy bájného Aladina, a pokuste se při tom vyhrát hlavní Jackpot.

Herní automat zdarma Arabian Night Herní automat zdarma Arabian Night

Také máte rádi exotické pohádky o Aladinově lampě a chtěli byste nasát tu typickou atmosféru s příměsí velkého bohatství? Nádherná architektura a vytříbený vkus s přívětivou hudbou, která se nese zcela nenásilnou formou v pozadí tohoto hracího video automatu, utváří skvělé herní prostředí. Pokud přijmete pozvání do tohoto překvapujícího dobrodružství, tak doslova prožijete svou osobní pohádku tisíce a jedné noci. Při svém putování určitě potkáte svého Gina, který se postará o vaše blaho a velké zisky. Krásně vyobrazené symboly a citlivě trefená grafika, jsou základními aspekty oblíbenosti této hry. Vy jako návštěvník máte jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku tajemství a pokusit se o rozluštění jedné z největších hádanek arabské historie. Skryté bohatství po několik staletí čeká na své objevení, za každým otočením se může objevit. Zkuste i vy své štěstí s hracím video automatem Arabian Night a prožijte svojí jedinečnou arabskou noc.
Jedno otočení s minimálním vkladem vás vyjde na přijatelných 0,50€, takže se nebojte a vyrazte na postupný průzkum neprobádané oblasti. Nasbírejte potřebné informace a záhy na to se odhodlejte pro větší úder. K rozšíření úspěchu je zde k dispozici deset sázkových řad. Všechny kombinace výher se počítají zleva doprava, a pokud se vám podaří zachytit více výher na několika sázkových řadách najednou, tak se vám celkový zisk samozřejmě sečte a vy tak nepřijdete ani o kačku. Zlatý poklad, který se občas objevuje na válcích, zastupuje symbol Wild a nahrazuje všechny symboly na válcích kromě symbolů Scatter a Jackpotu. Všechny výhry propojené se žolíkem se příjemně zdvojnásobují. Pokud zahlédnete znak olejové lampy, tak zpozorněte, jde totiž o symbol Scatteru, který aktivuje hru Free Spins, neboli roztočení zdarma.

Free Spins
Tři a více chycených symbolů olejové lampy automaticky spouští speciální hru Free Spins, kde dostanete 15 a více otoček zdarma. Všechny výhry jsou v tomto režimu ztrojnásobeny. Počet otoček můžete ještě navýšit, pokud se vám na válcích opětovně objeví další symboly Scatteru, v takovém případě se vám připočtou k aktuálnímu počtu do vašeho konta.

Jackpot a jeho pravidla
Pokud hrajete s maximálně nastavenou sázkou, tak můžete vyhrát hlavní výhru v podobě Jackpotu a o to v hracím video automatu Arabian Nights jde. Odnést si co největší výhru a dát tomuto překrásnému kraji sbohem. Pokud se na válcích objeví 5 Arabů v sázkové řadě, tak je Jackpot váš a vy se můžete těšit pohádkové výhře, která vás zabezpečí na dlouhé roky dopředu.
Jakmile vyhrajete pohádkový Jackpot, tak bude vše pečlivě prověřeno provozovatelem kasina a dodavatelem softwaru. Jackpot je progresivní a navyšuje se podle toho, kolik hráčů daný automat hraje. Počítadlo Jackpotu může mnohdy být zobrazeno úplně v jiné měně, než v jaké hrajete, v takovém případě se ničeho neobávejte, jelikož výhra bude automaticky převedena do vámi požadované měny.

Rozšíření možnosti nastavení
Ne každý musí být spokojený s aktuálním nastavením hracího video automatu od výrobce. Pro takové případy se v dolním menu na speciální liště nachází ikonka klíče, která vás přesune do specifického Menu. V něm si můžete individuálně pohrát se stávajícím nastavením. Doladit hudbu, zvukové efekty, nebo se podívat na dosavadní historii vaší hry. Každému hráči, který se rozhodne pro otestování hracího video automatu Arabian Night přejeme hodně zábavy a štěstí při každém otočení.

 
 

 
 

↑ na začátek