1alien
Unibet

Navštivte hi-tech prostředí v tom pravém slova smyslu a odreagujte se na zcela nevšedním video automatu, který nabízí dokonalou zábavu na každé sychravé odpoledne.

Herní automat zdarma Alien Robots Herní automat zdarma Alien Robots

Nadčasová technika, inteligentní stroje a sci-fi prostředí, tak by se mohl ve zkratce popsat tento hrací video automat, který v sobě skrývá obrovský potenciál. Alien Robots se svým zevnějškem podobá sympatickým dětským hračkám ve smyslu hi-tech. Přijměte naše pozvání k netradičnímu pojetí video automatu a pojďte se na vlastní kůži přesvědčit o tom, jak úchvatnou grafikou vládne. V pozadí si můžete povšimnout dobře laděné hudby s pestrou škálou zvuků, které dotvářejí celistvost atmosféry. Jedno otočení s minimální sázkou je nastaveno na 0,01€. Jde o klasický pěti válcový princip tvořen třemi řady. Nalezneme zde tradiční symboly jako je Wild, Scatter a Free Spins expandující do Sticky Wilds. Pokud hledáte zpestření a zajímavý námět ve světě hracích video automatů, tak se rozhodněte právě pro Alien Robot, který se mezi takové zpestření určitě řadí. Výherní kombinace se počítá pouze zleva doprava. Symbol Wild nahrazuje všechny symboly, až na Scatter. Pokud máte na obrazovce více výher v jednotlivých sázkových řadách, tak se pochopitelně sčítají.

Free Spins
Aktivace režimu Free Spins začíná ihned po chycení 3+ symbolů Scatter podle následujících pravidel

  • 3 symboly Scatter = 10 Free Spins
  • 4 symboly Scatter = 10 Free Spins
  • 5 symboly Scatter = 10 Free Spins

Funkce Free Spins neboli roztočení zdarma se hraje ve stejné sázkové hladině, jak jste hráli v  posledním kole. Při obdržení dalších symbolů Free Spins v samotné funkci, se vám automaticky připíšou a vám se tak prodlouží pobyt v režimu.

Expandované Sticky Wild
V průběhu hry Free Spins se otevírají další možnosti, jak znásobit své výdělky. Symboly Wild ve vyhrávajících kombinacích dané sázkové řady spouští rozšíření ve funkci Sticky Wild. Jde o příjemný doplněk, kdy se stávající symbol Wild rozšíří po celé svislé přímce válce a zůstanou na místě pro další tah. Tento způsob zpestření hry přináší skvělou šanci na velké zisky. Po dalším otočení se symboly Sticky Wild mění do původních Wild.

Rozšířené možnosti
Rozšířené herní možnosti otevřete kliknutím na příslušnou ikonku v dolní liště s označením klíče. Po té si můžete pohrát se základním nastavením celé hry a poupravit si ji k obrazu svému. Zvukové prostředí, či efekty až po historii her, to vše naleznete v této nabídce. Přejeme vám hodně štěstí s  hracím video automatem Alien Robots, který nabízí opravdu skvostný zážitek pro všechny typy hráčů.

 
 

 
 

↑ na začátek